V rolích fasádníků se představí Petr Halberstadt, Michal Isteník a Jakub Uličník, kteří okouzlí Markétu Sedláčkovou, Pavlu Vitázkovou a Barboru Remišovou. Foto: MdB

… bude třeba na jaře. Přestože MdB zatím bohužel neví, kdy přesně pro své diváky bude moci hrát, rozhodlo se vám udělat radost a zahájit prodej na slavnostní silvestrovskou premiéru komedie Světáci.

Akce se jmenuje Silvestr bude, a to za každou cenu… – a to proto, že Silvestr skutečně proběhne, i kdyby se měl odehrát posledního dubna. Cena vstupenky je 3 021 Kč a zahrnuje nejen samotné představení legendární komedie Světáci, ale i celý zbytek večera s bohatým zábavním programem. Zakoupené lístky zůstávají v platnosti až do chvíle, kdy bude možné tuto akci uskutečnit. 

Není snad nikdo, kdo by neznal kultovní komedii Světáci. Nová inscenační úprava MdB nevychází jen z filmových dialogů, ale vrací se i k původnímu scénáři a je doplněna o zcela nové písně. V rolích fasádníků se představí Petr Halberstadt, Michal Isteník a Jakub Uličník, kteří okouzlí Markétu Sedláčkovou, Pavlu Vitázkovou a Barboru Remišovou.

Silvestr bude, a to za každou cenu

Městské divadlo Brno

Lidická 16, Brno