Kde v posledních měsících hledá kulturu herečka Tereza Volánková? A kde tráví Vánoce? Čtěte v krátkém rozhovoru.

Kde hledáte kulturu v posledních měsících?

Popravdě ji zas tak moc nehledám. I když tomu současná situace nepřeje, tak já vlastně pořád ještě  dost kultury generuju, i když ve ztížených podmínkách. To si pak od ní člověk ve zbylém čase docela rád odpočine. Já teď hodně zařizuju nové brněnské bydlení ve starém domě, snažím se trochu neohrabaně pečovat o nový vztah a užívám si i nový řidičák a auto. Taky hodně vařím a nadávám u Masterchefa. To není nic nového. Když pod vlivem výše zmíněného padne moje kultura na totální dno, tak čtu. Na to je teď ideální doba. On-line přenosy všeho, co má být živé, ty mě moc nebaví. Tak pokorně čekám, až zase půjde sednout si do divadla nebo jít na koncert. 

Vánoce – v Brně nebo jinde?

Kde jinde? U našich v Rosicích u Brna s celou rodinou jako každý rok! On by to můj malý synovec ani jinak nedovolil. A já bych to zatím ani jinak nechtěla. 

A na závěr otázka za všechny diváky Divadla Husa na provázku. Chybíme vám?

Chybíte. Vy, mí kolegové a ostatní kamarádi, širší okruh rodiny, otevřená hospoda, tancování na baru v divadle, návštěvy, kolaudace, ta výsada moct svoje kamarády na ulici potkat, normálně se obejmout a strávit spolu čas kdekoli bez rozestupů. A hlavně a především plkání v šatně před začátkem představení. To všechno mi chybí. Díky téhle situaci si bolestně uvědomuju, jak moc společenský člověk jsem.

Převzato z časopisu KAM v Brně shop.pocketmedia.cz/predplatne