Botanka prostřednictvím své e-mailové databáze seniorů pravidelně informuje tuto cílovou skupinu o zajímavých kulturně-vzdělávacích akcích. Foto: Botanka

Centrum volného času Botanka, které v komorním prostředí připravuje pravidelné pořady, kurzy a poznávací výlety pro seniory, kroužky pro děti a další kulturně-vzdělávací program, je sice z důvodů nařízení Vlády ČR uzavřeno, avšak pracuje na informování seniorů.

Jedná se především o spolupráci na informačních on-line platformách a vyhledávání zajímavých pořadů a přednášek pro seniory, které jsou dostupné na webu. Prostřednictvím své e-mailové databáze seniorů pravidelně informuje tuto cílovou skupinu o zajímavých kulturně-vzdělávacích akcích a nabídkách. Na kanálu YouTube.com můžete například nalézt Cvičení pro seniory s Janou na Botance nebo dvanáctidílný cyklus Cvičení proti bolesti, který připravuje občanské sdružení ŽIVOT 90. Pokud chcete i vy dostávat zajímavé tipy z Botanky, informujte se na e-mailu info@botanka.cz, nebo sledujte facebookovou stránku Botanky, případně navštivte webové stránky v patičce.

Botanka

Převzato z časopisu KAM v Brně shop.pocketmedia.cz/predplatne