Foto: MdB

Ačkoliv se může zdát, že jsou divadelní budovy na Lidické nyní ztichlé a prázdné, opak je pravdou! Lidé z Městského divadla pro vás neustále připravují nové inscenace a také přemýšlí nad tím, jak vás co nejvíce potěšit. 

 

Jednou z těchto radostí je bezpochyby nabídka ročního předplatného, které vám poskytne pět kouzelných večerů s těmi nejlepšími činoherními i muzikálovými kusy z repertoáru Městského divadla Brno. 
Abonmá vám na celý rok zajistí stálé sedadlo v hledišti a jako první se vždy dozvíte i všechny novinky ze zákulisí díky časopisu Dokořán, který každý měsíc najdete ve své schránce. A v neposlední řadě tak navíc ušetříte oproti přímému nákupu vstupenek v pokladně. 
Nákupem abonmá uděláte radost nejen sami sobě a svým blízkým, kterým ho můžete věnovat jako dárek, ale také tím podpoříte své oblíbené divadlo. Pro rok 2021 pro vás navíc byly vybrány skutečné divadelní lahůdky, a to elegantně excentrický muzikál Grand Hotel, romantický muzikál Pretty Woman, komedie Lakomec, v níž o peníze jde až v první řadě, komedie Žebrácká opera a milostná tragédie Antonius a Kleopatra. Roční předplatné si můžete zakoupit osobně v komerčním oddělení divadla na Lidické ulici 16 (po–pá: 8.00–16.00 hod.) či objednat on-line na webových stránkách www.mdb.cz již od 16. listopadu! 

od 16/11

Roční předplatné 2021

Městské divadlo Brno

Lidická 16, Brno

Převzato z časopisu KAM v Brně shop.pocketmedia.cz/predplatne