Grafika: yVANs

Drazí KAM(a)RÁDi,

magazín KAM v Brně zvolna vstupuje do 65. sezóny. Naše redakce Pocket Media převzala KAM před 5 lety. Z usedlého programového magazínu jsme vytvořili moderní městský časopis. Zmnohonásobili jsme tištěný náklad, z trafik a knihkupectví rozšířili distribuci na stovky frekventovaných míst v Brně i mimo něj. Hlavně jsme se ale rozhodli, že budeme KAM šířit ZDARMA. Tak, aby byl čtenářům kdykoliv po ruce. Tento velkorysý model jsme si mohli dovolit díky podpoře města Brna, vydavateli TIC BRNO a desítkám kulturních institucí a promotérů, kteří si v KAM předplácí inzertní prostor pro své události.

Nyní je vše jinak. Kvůli nepříznivým okolnostem, jež více či méně zasáhly mnohé z nás, jsme listopadové vydání v krvi a potu tváře vydřeli navzdory osudu.

Milá čtenářko, milý čtenáři. Obracíme se na Tebe s naléhavou výzvou. Máš RÁD kulturní Brno stejně jako my, máš rád KAM? Staň se KAM(a)RÁDem. Podpoř nás i sebe. Hlavně však KAM(a)RÁDstvím podpoříš brněnskou kulturu, která spoluutváří nezaměnitelnou atmosféru města, v němž tak rádi žijeme.

Redakce časopisu KAM. Foto: Ivo Dvořák / Pocket Media

Každý KAM(a)RÁD získá sdružené předplatné všech titulů vydavatelství Pocket Media v roce 2021 + další kulturní benefity:
  1. Balíček KAM každý měsíc do poštovní schránky (obsahuje magazín KAM a dárek)
  2. Magazín FOOD DRINK BRNO do schránky (3× v roce 2021)
  3. Digitální předplatné obou titulů (o týden dřív než tištěné vydání v e-mailu a s rozšířeným obsahem)
  4. Vstup do digitálního archivu Pocket Media (skvělé čtení o Brně, např. Brněnské 80ky, Brno INdustrial, průvodce To je Brno 1, průvodce po jihomoravských interiérech Interior Design Guide Brno & South Moravia a další)
  5. Roční členství v PocketClubu (každý týden newsletter s aktuálními tipy, akcemi a soutěžemi) 
JAK na to? KAM(a)RÁDství získej na eshopu nebo na Facebooku. Nebo nám napiš na info@pocketmedia.cz.

Děkujeme za podporu, KAM(a)RÁDi!

David Tieku, šéfredaktor

Foto: Ivo Dvořák / Pocket Media