Znalosti z on-line kurzu si prohloubíte na soukromých skype lekcích s českým lektorem nebo rodilým mluvčím. Foto: Online jazyky

Vždy jste se chtěli naučit cizí jazyk, ale nevěděli jste, jak začít? Chyběl vám správný lektor a účast na hromadných lekcích vám připadá stresující? Díky kurzům od Online jazyků to zvládnete snadněji, zábavněji a přímo z pohodlí vašeho domova. Nikdy nebyla vhodnější doba než právě teď.

Studujte nejoblíbenější on-line jazykové kurzy českých a slovenských studentů, vybírat můžete z více než 100 kurzů, díky kterým se naučíte angličtinu, němčinu, francouzštinu, španělštinu, ruštinu i italštinu. Začněte zdarma, pak se rozhodněte. Kromě on-line kurzů, ve kterých si procvičíte poslech, výslovnost, čtení, psaní, slovíčka i gramatiku, vás Online jazyky rozmluví. V konverzačních klubech se zbavíte strachu z mluvení, povídáte si tu anglicky jako u kávy s kamarádkou. V Onlajnovce, první české ryze on-line jazykové škole, kombinujete zase studium kurzů s vedením lektora v partě stejně naladěných spolužáků. Všechny on-line jazykové programy jsou určeny jednotlivcům i firmám.