Obálku zářijového vydání KAM v Brně vytvořil brněnský ilustrátor yVANs.

Divadla a kluby se vrací s premiérami i koncerty, poslední nezrušené open-air akce dobíhají do cíle, kina znovu ožívají, město se probouzí. Co vás v září čeká a nemine? Přečtěte si nové vydání KAM v Brně.

Tématem zářijového vydání je „Nové Brno“. Oblast brněnského Manhattanu a vzrůstajícího jižního centra, místo plné kontrastů, brownfieldy i svět byznysu, sport a odpočinek, hluk i ticho, to vše se protíná v naší fotoreportáži.

featured-image-alt-text

Ze střechy M-Paláce. Foto: Pocket media/Monika Hlaváčová

Národní divadlo Brno má za sebou, stejně jako všechna ostatní divadla, těžké měsíce. S ředitelem Martinem Glaserem jsme si však povídali o veskrze příjemných věcech, novým premiérách, jednotlivých souborech, jeho práci ředitelské i režisérské…

featured-image-alt-text

K hlavnímu rozhovoru vydání jsme pozvali ředitele Národního divadla Brno Martina Glasera. Foto: Pocket media/Monika Hlaváčová

Kromě bohatého kulturního výběru se mžůete těšit i na další zajímavosti. Flashback vás zavede za Christianem Wünschem, který byl tak trochu padlým hrdinou brněnské industriální éry. Příloha Jóga pak představí některá brněnská studia a rozhovor s Ondrou a Christinou z Yoga Garden.

Časopis KAM v Brně si můžete objednat přímo do své schánky a být tak u všech zajímavostí každý měsíc jako první.

shop.pocketmedia.cz