Kavárna motelu zařízená v americkém retro stylu. Foto: Motel Eldorado

Stovky dobrodruhů napříč historií jej hledali po celém světě. Kdyby jen věděli, že si stačí vyjet na jižní Moravu! Motel Eldorado Mikulov je útulný a plně klimatizovaný penzion, jehož interiéry jsou inspirovány americkým stylem 50. a 60. let.

Motel je také vhodný pro rodiny s dětmi, pro své umístění v klidné části intravilánu města a dva dětské koutky. Součástí Motelu Eldorado je velká zahrada s ovocnými stromy a trávníkem. Samozřejmostí je parkování vozů zdarma pro ubytované hosty, prostory parkoviště jsou monitorovány kamerovým systémem. Vybrat si můžete z několika typů pohodlných pokojů vhodných pro dva i pro celou rodinu.
A jak strávit pohodové ráno? Snídaně je základem každého dne. Snídaně ve stylovém prostředí navíc povzbudí ducha a dokáže navodit vzpomínky na příjemné zážitky (nejen kulinářské). Kavárna Motelu Eldorado vás přenese do Ameriky 50. let, do doby, kdy ulicemi burácely nabušené osmiválce, z rádia zněl Elvis Presley, ve vlasech mužů se leskla pomáda, ženy nosily tylové sukně, popíjely se mléčné koktejly a všichni žili svůj „american dream“. K interiérům sedí i snídaňová nabídka kavárny, dát si v ní můžete ham and eggs, hash browns, cozy dog, míchaná vejce, lívance, vafle a spoustu dalších dobrot, otevřená je každý den od 7:30 do 10:30.
Okolí motelu nabízí spoustu možností pro výlety za přírodou, památkami i zábavou. Kromě Mikulova samotného je v dojezdové vzdálenosti například jeskyně Na Turoldu, zámek Lednice nebo Aqualand Moravia.

Motel Eldorado Mikulov

ulice K Vápence, Mikulov

Převzato z časopisu KAM v Brně shop.pocketmedia.cz/predplatne