Foto: Pivovarská restaurace Moravia

Pivovarská restaurace Moravia – blíž k poctivému řemeslu v Brně. Tento podnik propojuje kvalitní kuchyni a vynikající řemeslná piva značek Moravia a LUCKY BASTARD.

Pivo je tady vždy čerstvé, dobře ošetřené a přímo ze zdroje pivovaru Moravia. Restaurace v srdci brněnských Medlánek nabízí také výborná jídla a zakládá si především na čerstvosti surovin od lokálních dodavatelů masa, zeleniny, sýrů a koření, ze kterých se zde denně připravují pivovarské speciality, denní obědová menu, česká klasika a večerní pokrmy vhodné zejména k pivu. Ve stylovém prostředí pivnice a restaurace si hosté vyberou i pokrmy korespondující se sezónními surovinami a ročním obdobím. V teplých měsících návštěvníci uvítají příjemné posezení na velké zastřešené zahrádce na dlážděném dvoře Medlánecké sýpky, kde se pravidelně konají víkendové sezónní akce spojené s dobrým jídlem, pivem a živou hudbou.
Pivovarská restaurace Moravia je vhodná pro gurmány, rodiny s dětmi, výletníky a milovníky dobrého piva. Dveře jsou otevřeny zkrátka všem, kteří rádi dobře jedí a pijí. Pro akce typu svatby, firemní večírky, rodinné oslavy a další jsou k dispozici dva salónky, jeden přiléhající k restauraci a druhý k útulnému penzionu s kapacitou pěti pokojů.

Pivovarská restaurace Moravia

Kytnerova 1, Brno-Medlánky

Převzato z časopisu FOOD DRINK BRNO → shop.pocketmedia.cz/predplatne