Foto: BiiF Burger & Grill

Milovníci poctivých burgerů, pravých hranolků a fast foodových dobrot, zbystřete! Od ledna je v Brně nové stylové bistro v americkém street food stylu, které se přesně na ně zaměřuje. Najdete ho v 1. patře Tržnice Brno na Zelňáku. Z BiiFu každý týden voní něco jiného. Vždy od pondělí zde běží nové menu platné do soboty.

V bistru se inspirovali americkou klasikou, podle toho jej i vyzdobili a sestavili nabídku. V té najdete klasické burgery s pořádnou porcí šťavnatého masa a domácími brioškami podle vlastní receptury. Místní kuchaři dělají také výhradně vlastní dipy, majonézy a omáčky a pravidelně chystají i speciální zvýhodněná menu ke zvláštním příležitostem.
Oblíbenou specialitou jsou v BiiFu místní variace kanadského poutine, na který se ve světě stojí fronty. Je to velká porce hranolků servírovaných v papírové mističce a na nich omáčka, trhané maso, čedar, roastbeef či něco jiného. Hravé jsou i přílohy – fermentovaná zelenina, pickles, hranolky dělané přímo z brambor a podobně. Své fanoušky si našel také sladký dezert cronut, který je pravidelně součástí týdenního menu. K pití jsou na výběr domácí limonády různých příchutí. Za rozumnou cenu se tak rychle a dobře najíte. V menu se objevují i vegetariánská jídla a třeba trhané hovězí s hranolky uvítají i příznivci bezlepkového stravování. Jídla si můžete objednat i domů přes aplikaci Wolt. Dorazí vám v kompostovatelném obalu a s dřevěnými příbory.

BiiF

Zelný trh 16, Brno

Převzato z časopisu FOOD DRINK BRNO → shop.pocketmedia.cz/predplatne