Foto: U Dřeváka Beer & Grill

Restaurace U Dřeváka Beer & Grill na Dřevařské patří v Brně k oblíbeným místům, kam se dá zajít s partou na pivo, s kolegy na dobré meníčko k obědu a s rodinou třeba na oslavu narozenin. Co všechno se zde dá ještě ochutnat a zažít?

Člověk se U Dřeváka dobře nají, příjemně posedí a může zavítat na speciální události jako jsou třeba PUB KVÍZy, ochutnávky řemeslných piv, nebo gastronomické akce se specialitami jako například svatomartinská husa či ramen. Novinkou jsou sobotní pop-upy, na kterých hostují známí kuchaři, servíruje se hmyz, ochutnává chilli nebo lokální kuchyně z různých zemí.
Na čepu je zde každý den cca 7 druhů piv. Většina z nich jsou řemeslná piva neboli craft beers. Co se vypije, to už se znovu nenaráží a na pípu jde zase něco jiného. Milovníci chmelového moku tak ochutnají speciály různých druhů. Čas do času se zde konají akce pro pivní fajnšmekry, třeba pivo čepované netradiční technologií ze samospádového výčepu.
A k pivku se perfektně hodí něco na zub! Ideální jsou burgery s poctivou porcí masa a domácími preclíkovými brioškami, wrapy… nebo pěkně šťavnatý pečený marinovaný roastbeef podávaný v sandwichi či tatarák? Na své si přijde každý. A už jste někdy zkusili třeba LONG BURGER? U Dřeváka si ho můžete dát stejně jako další trendy jídla. Bohatá nabídka se pravidelně obměňuje, v restauraci je až 120 míst k sezení a v létě venkovní zahrádka.

U Dřeváka Beer & Grill

Dřevařská 22, Brno

Převzato z časopisu FOOD DRINK BRNO → shop.pocketmedia.cz/predplatne