Foto: Restaurant TEFITI

Kdo se domnívá, že italská restaurace je v našich končinách jen hezčí synonymum pro pizzerii, toho v restauraci TEFITI na Zelném trhu v centru Brna vyvedou z omylu. Servírují zde to nejlepší z tradiční italské kuchyně – těstoviny, mořské plody, rizota i zmrzliny. Návštěvníci si kromě výtečného jídla vychutnají i přátelský servis, spojený s typickou jižanskou vstřícností.

Restaurace s jedinečnou atmosférou, kterou lze zažít ve Florencii, na Elbě nebo na Sicílii, nesoucí se ve středomořském duchu, to je TEFITI. Sídlí v nejstarší divadelní budově ve střední Evropě, v brněnské Redutě, a útulné  prostředí vybízí k prožití romantického večera, ale i zvláštních událostí, jako jsou například sváteční setkání, propagační akce, soukromé večírky, firemní večeře či svatební hostiny.
Pokrmy jsou v TEFITI připravovány dle typicky italské tradice kombinované s moderními gastronomickými prvky. Restaurace nabízí příležitost objevovat autentické pokrmy, které kombinují lásku k Itálii s chutěmi brněnských zákazníků. Ti mají možnost si vybrat z mnoha lákavých jídel od čerstvých těstovin z vlastní produkce, specialit z mořských plodů až po tradiční italská rizota a chutné dezerty. O své klienty se stará pohostinný personál, který vytváří přirozenou, přátelskou atmosféru, jež je se středomořím neodmyslitelně spjatá.

Restaurant TEFITI

Zelný trh 4, Brno

Převzato z časopisu FOOD DRINK BRNO → shop.pocketmedia.cz/predplatne