Nové tituly v nakladatelství Melvil. Foto: Jan Melvil Publishing

Bulbem záchranáře a Navždy plynule jsou dva nejnovější tituly nakladatelství Melvil. Ponořte se do zážitků záchranáře Víta Samka nebo se naučte, jak se naučit cizí jazyk. Při odběru našeho nového newsletteru navíc můžete získat slevu či rovnou knihu zdarma.

Bulbem záchranáře

Nejzábavnější kniha o první pomoci, kterou jste kdy mohli mít! Nejenže se dozvíte, jak správně postupovat u všech nejčastějších úrazů, nehod a onemocnění, ale zážitky z výjezdů záchranáře a autora Víta Samka vám spolehlivě roztřesou bránici. V knize se formou rozhovorů setkáte i s význačnými osobnostmi lékařského a záchranářského světa, dozvíte se, jak probíhají živé kurzy první pomoci a nebo to, jak probíhá spolupráce záchranářů a hasičů. Ilustracemi doprovází Vendula Chalánková.

Foto: Jan Melvil Publushing

Navždy plynule

Unikátní metoda učení se cizím jazykům operního pěvce, který se do svých třiceti let naučil šesti jazykům, v sobě propojuje to nejlepší ze známých přístupů k učení se jazykům, vědecké poznatky o vývoji řeči a funkcích paměti, s nejužitečnějšími online nástroji a aplikacemi. Kniha není teoretická studie ani učebnice pro jeden konkrétní jazyk. Je to praktický průvodce osvojováním cizí řeči pro samouky, díky kterému změníte způsob uvažování o cizí řeči. Místo překládání do nového jazyka v něm totiž začnete rovnou myslet.

Foto: Jan Melvil Publushing

Pokud chcete získat 30% slevu na knihy nakladatelství Melvil, přihlašte se k odběru našeho newsletteru (přihlášení odběru v bočním panelu).

Sleva bude platit do 31. 7. Navíc v červenci vylosujeme 10 šťastných nových odběratelů, kteří dostanou výtisk knihy Bulbem záchranáře zdarma.