Jak si užíváš rozvolnění?

Líbí se mi vidět venku zase celé lidské obličeje a pít nápoje na veřejnosti. Líbí se mi, že i senioři už se druží, byť je to objektivně možná nebezpečné. A že jsou všude zahrádky a město je pro letošek nezpoplatnilo. Mohlo by to tak platit i dál. Těším se na chození do kina a tancovačky. Nechystám se asi nikam kromě chaty, budu si opravovat koupelnu. Do Chorvatska ani na Chopok jet nechci, ale moct jen aspoň do Vídně na výstavu a kávičku, to by bylo pěkné.

Co tě v současné době baví?

Baví mě třeba chodit na jógu do krásného studia Yoga Garden, nechat si nalakovat nehty na nohách druhou osobou a pomlouvat s kamarády okolí. Taky víno a spát déle než 6 hodin, nakupování na Zelném trhu a poslech podcastu Stárnoucí mileniálové nebo Čelisti. Jo a taky mě baví nový stand-up Louise CK a Peta Davidsona. A tutoriály, jak vyrobit roušku z ponožky. A tipovat si, kolik známých lidí potkám v Brně během jedné minuty. Já mám spíš problém, že mě toho zajímá až moc, a pak nic nedělám pořádně.

Na čem aktuálně pracuješ?

Snažím se vychovávat dceru tak, aby byla veselá a neházela věci na zem. Taky se snažím opravit si v bytě záchod. Mezi tím pracuju a prokrastinuju na internetu.

Převzato z časopisu KAM v Brně shop.pocketmedia.cz/predplatne