Ve středu 10. června zavítá do kávarny Rebelbean na Vlněně ochutnávkový pop-up Natural Wine, který zahrnuje 6 naturálních vín od 6 mladých vinařů. Vína si můžete po deci kupovat a ochutnávat. Součástí akce je také Bücheck se svým delikatesním jídlem. O výbornou kávu se postarají Rebelové z Vlněny. 

Puvodně se akce měla uskutečnit v brněnské Kapli, jenže z organizačních důvodů jsme ji museli přesunout do Rebelbean Vlněna na adrese Přízova 5. Vinný bar bude uvnitř kavárny, ale skleničku si pohodlně dáte i na záhradce nebo do parku v areálu Vlněny. 

Průběh večera je následující. Od 17h můžete po skleničce ochutnat 6 vzorků od 6 vinařů, které spojuje právě jejich mladá krev a poctivý přístup k výrobě vína. S kým se tedy (možná nejen skrze víno, ale i osobně) setkáte?

JAKUB ZBOROVSKÝ – Vinařství Syfany, Vrbice

MILAN NESTAREC – Nestarec, Velké Bílovice

MICHAL KACETL – Vinařství Kacetl, Mackovice

JAKUB HERZÁN – Vína Herzánovi, Kobylí

ALBERT VYORAL – Vinařství Berthy, Blatnice p. Svatým Antonínkem

FILIP RADKOVSKÝ a JAKUB SIKORA – Sklep Padesatosm, Pavlov

V prodeji zde bude i víno v lahvích.

Na koho příjde hlad, tak toho svoji specialitou uspokojí Būcheck! Přichystá totiž úžasně vychucené hovězí osso buco na víně s kořenovou zeleninou v jejich luxusní žemli. A kdo bude mít už dost vína, může zkusit výborné fermentované limonády z dílny Rebelbean.

 Organizátoři akce plánují na ulici Pekařská během léta otevřít obchod s vínem a na listopad připravují festival vína s názevem Natural Wine Fest 2020 BRNO.

10.6.2020

Ochutnávka vína – pop-up Natural Wine v Rebelbean Vlněna

Rebelbean Vlněna / Přízova 5 / 602 00

Událost na Facebooku – ZDE