Karanténa nám všem na nějakou dobu vzala osobní kontakt. Je něco, co vám dala?

Hlavní pozitivní věcí je to, že jsme s mojí novou kapelou konečně našli čas poctivě nazkoušet mou druhou desku #DNVRTG a následně jsme pak odehráli on-line koncert z brněnské Káznice, což je krásný kulturní prostor. Takže máme rovnou i kvalitní promo materiál. Záznam je k vidění na YouTube.

Na co se toto léto nejvíc těšíte?

Těším se hlavně na to, že si konečně zase zahraju nějaký ty koncerty, ta dvouměsíční pauza byla pěknej vopruz. Taky máme plno svateb s mojí svatební kapelou SpazierGang. Obecně se těším na výlety aspoň po ČR, pivka, novou inspiraci, teplo nebo busking sessions s naší pouliční kapelkou Dělnická filharmonie.

Co byste našim čtenářům doporučil k poslechu?

Velmi nečekaně bych doporučil právě svoji desku #DNVRTG, kterou najdete na Spotify, YT apod., protože jsem si s ní dal moc práce, je barevná, pečlivě zaranžovaná a jedna babička mi pravila, že je to moc hezká deska! Fanouškům folk/alternativy pak třeba debutové album kapely EVOLET. Obecně bych doporučil chodit i na koncerty kapel, které třeba vůbec neznáte, protože nikdy nevíte, co vás překvapí nebo obohatí.

Převzato z časopisu KAM v Brně shop.pocketmedia.cz/predplatne