Pohyb těla je pohyb mysli. Brněnské studio Punk jóga vysílá na svém Facebooku každý den živě lekce jógy. Začátek je vždy v 18:00. Stačí se připojit, roztáhnout jógamatku a zlepšení nálady garantujeme téměř okamžitě. 

Lekce jsou různé, lektorky se téměř denně střídají. Doporučujeme vyzkoušet fyzioterapeutickou jógu pod vedením majitelky studia Dany Čechmanové. Její hodiny jsou nesmírně pozitivní a vaše tělo bude jásat. Tedy prvně moc jásat nebude, protože je to obvykle makačka, ale zdravá makačka pro váš pohybový aparát. Dana dělá jógu, která neničí tělo, ale naopak mu pomáhá se správně hýbat, aktivovat hluboký stabilzační systém, bránici, zádové svaly a tak dále. Pokud bojujete s bolestmi zad, tak tohle je cesta, jak sami sobě můžete pomoci.

Velkou výhodou je dobrý zvuk přenosu a opravdu přesné navádění do pozic. Nemusíte se tak každou chvíli koukat na monitor, abyste zjistili, jak se do daného cviku nastavit.

S holkama z Punku si zacvičíte také powerjógu, která je spíše silová, pro ty, kdo mají rádi plynulost a dech je tady vinasa a pro jemnější praxi vyzkoušejte čakra jógu . Délka streamu se pohybuje v rozmezí 75 – 120 minut. Záleží na lektorce a typu lekce.

Sledujte Facebook nebo Instagram Punk jógy a vše se včas dozvíte.

Facebook – https://www.facebook.com/punkjogabrno

Instagram – https://www.instagram.com/punkjoga

 

Punk jóga fotogalerie