Moravská galerie je zavřená ale na Facebooku a na stránkách www.moravska-galerie.cz bude teď událostí číslo jedna projekt #moravskagaleriedoma. Najdte zde on-line informace, které se budou týkat našich sbírek a výtvarného umění a dění obecně.

on-line sbírky

Všechny předměty, které má Moravská galerie ve svých sbírkách, jsou dostupné v databázi: http://sbirky.moravska-galerie.cz/katalog.

videa

Chcete-li si připomenout nějakou vernisáž nebo poslechnout rozhovor s umělcem, mrkněte na náš YouTube kanál: https://www.youtube.com/user/videaMG/playlists.

Artotéka

Umění si sice teď domů bohužel nepůjčíte, na dálku si můžete poslechnout krátké svěží rozhovory s umělci, případně pracovní listy ke stažení – jak na webu http://artoteka.moravska-galerie.cz, tak na Artotéka Brno.

pro děti

O vaše oblíbené pravidelné programy nepřijdete! Ve středu anglický program o knížkách A proč? Book club, ve čtvrtek Barevná dopoledne a Sobotní ateliéry ve snadné domácí on-line formě. Ve dnech a časech, na které jste zvyklí, si nalaďte facebookovou stránku Moravská galerie dětem a tvořte s námi – a zároveň doma! Na webu MG také najdete v záložce Vzdělávání složku MG dětem na doma. Zde budete nalézat různá „zkracovátka“ dlouhých chvil pro děti jako třeba omalovánky, vystřihovánky nebo hledací hry.

Co dál? Například ukázky z knih a publikací spjaté s MG. Později podcasty.

#stayhomebesafe #stayonline #moravskagalerieonline #moravskagaleriedoma #galerieonline #koronakultura Zobrazit míň