Prodejna Zdraví s chutí už šestým rokem obývá druhé patro obchodního domu Omega na náměstí Svobody. Foto: Pocket media/Klára Galle

Taky si někdy v krámku se zdravou výživou připadáte, jako byste se přenesli do jiné galaxie? Naštěstí máme přímo v centru Brna největší prodejnu zdravé výživy, ve které se budete cítit jako doma. V prodejně Zdraví s chutí najdete široký sortiment, ochotný personál i zdravé ceny.

Kompromisům mezi zdravím a chutí tady odzvonilo. V nabídce na vás čekají potraviny, které dobře znáte, avšak se zárukou maximální kvality a poctivých výrobců, na které se můžete spolehnout. Nemusíte však pátrat dlouho, abyste našli i zdravé speciality a novinky, které váš jídelníček obohatí. A že nevíte, k čemu jsou některé suroviny dobré a jak je použít? Žádný dotaz tady není hloupý a na odpověď nebudete dlouho čekat.

Naložte si zdraví, kolik unesete

Vybere si opravdu každý. Zdraví s chutí má náruč, tedy spíš regály otevřené pro všechny „úchylky“. Výrazy jako vegan, BIO, FAIRTRADE, RAW, DIA či bez lepku jsou zde denním chlebem, stejně jako spokojené úsměvy zákazníků, kteří do tajuplné říše zdravé stravy teprve nakukují.

 Jídlo je však jen jedním dílem skládačky zdravého životního stylu. V prodejně proto nechybí široký výběr ekodrogerie, přírodní kosmetiky i kvalitních doplňků stravy.

Ať už tedy máte na programu jarní úklid, jarní detox nebo životní restart, zamiřte do Zdraví s chutí. Prodejna má otevřeno každý den včetně víkendů. Stačí se nechat vyvézt po eskalátorech nebo využít výtah pro bezbariérový vstup.

A jedno upozornění na závěr: vyhraďte si na návštěvu prodejny dostatek času a raději přibalte i nákupní tašku navíc. Nabídka tady opravdu žije, a tak se vám pokaždé připlete do cesty nějaká ta akce či zdravá novinka, kterou prostě musíte mít.

Zdraví s chutí
Obchodní dům Omega
náměstí Svobody 9, Brno

Převzato z časopisu KAM v Brně → shop.pocketmedia.cz/predplatne

Božská chuť z MZ Řemeslné pekárny

Kam pro vždy čerstvé, poctivé, s láskou vyrobené pečivo? MZ Řemeslná pekárna na Štefánikově ulici každý všední den nabízí křupavé chleby, propečené bagety, jemné croissanty, ovocné kapsičky a spoustu dalších specialit.

Člověčí palivo

Naše těla jsou tvořena tím, co jim dodáváme jako palivo. Nemůžeme očekávat, že budeme zdraví, pokud dennodenně jíme a pijeme něco, co je už ze své podstaty závadné. Věřili byste snad, že vaše auto pojede bez problémů, pokud mu nedáte ten správný benzín?

Zdravé potraviny za zdravé ceny

Taky si někdy v krámku se zdravou výživou připadáte, jako byste se přenesli do jiné galaxie? Naštěstí máme přímo v centru Brna největší prodejnu zdravé výživy, ve které se budete cítit jako doma. V prodejně Zdraví s chutí najdete široký sortiment, ochotný personál i zdravé ceny.

Sladký rostlinný život

Moderní, čistě veganské bistro na Orlí Vegan Food & Sweet Bar nabízí výtečné donuty, koblihy ale i cheesecake či red velvet v rostlinném podání. Pokud máte chuť na něco pečeného, ve vašem hledáčku rozhodně nesmí chybět Tutti Frutti.

Pro čerstvá vejce do vejcomatu

Vejce čerstvá, levná a 100% česká. Zaměstnanci Podniku pro výrobu vajec v Kosičkách denně rozváží více než 450 000 vajíček po distribučních místech napříč celou republikou. Stavte se u vejcomatu ve Slatině a nakupte pohodlně a bezpečně.