Běhejme a pomáhejme útulkům je charitativní projekt, který díky finančním darům od laskavých lidí mění životy nešťastným zvířatům po celé České republice. Foto: Běhejme a pomáhejme útulkům

Proč běháte právě vy? Chcete si zlepšit fyzičku, překonat lenost, vyhrát závod nebo pomoct dobré věci? Důvodů se najde spousta a každý je správný. Vyberte si ten svůj a vyběhněte na cestu.

Běhejme a pomáhejme útulkům, Noční běh pro Světlušku, Charitativní běh pro ranou péči jako součást oblíbeného CRAFT Brněnského půlmaratonu, možností, jak běháním přispět na dobrou věc, je v Brně i jeho okolí mnoho. Z dalších běžeckých akcí můžeme jmenovat například tradiční Běh Lužánkami, který letos probíhá virtuálně ve třech týdnech, nebo kontinuální Luďkův běh, kde závodíš sám se sebou a s časem. Zkusit můžete také Sunrise Marathon, Špilberk Run, Brněnskou 25 či Schody AŽ nahoru v brněnské AZ Tower. Ve městě se pravidelně konají i akce Spartan Race, při kterých kromě běhu otestujete i sílu a celkovou fyzickou kondici. Dejte si pořádně do těla v kratších i delších závodech a bězích, je z čeho vybírat.

Převzato z časopisu KAM v Brně → shop.pocketmedia.cz/predplatne

Běžecké kurzy a kempy

Běžecké kurzy pod vedením kvalitních trenérů za nejnižší možnou cenu, zázemí ve sportovním areálu s oválem, videoanalýza vaší techniky, testování obuvi, slevy na vybavení, to vše přímo v Brně? Projekt Vše pro běh kromě zmíněného pořádá i běžecké kempy.

Nechte si poradit s vybavením

Začínáte běhat? Přemýšlíte, jaké si pořídit boty, oblečení, doplňky, co vše vlastně k běhu potřebujete? Rozhodujícím faktorem by neměla být cena nebo vzhled, ale především kvalita, použité materiály, vhodný střih a kompatibilita s vaším typem nohy či terénem.

Závodit i pomáhat

Proč běháte právě vy? Chcete si zlepšit fyzičku, překonat lenost, vyhrát závod nebo pomoct dobré věci? Důvodů se najde spousta a každý je správný. Vyberte si ten svůj a vyběhněte na cestu.

Tři, dva, jedna… Běžíme!

Posilovny jsou střídavě otevřené a zavřené, cvičení doma před monitorem vás nebaví a chůze vám nedává zabrat tak, jak byste si představovali? Pokud se vám nechce chodit plavat do Prýglu nebo bušit na venkovních workout hřištích, zbývá vám jediné – nazout tenisky a vyběhnout do ulic.

Cvičte doma s YOGA i-D

Odpoutej se od všedních problémů a starostí. Nadechni se a obrať pozornost k sobě. Vydechni, pohodlně se usaď a poznej, jak sladit pohyb s dechem. Zastav se, prožij pozici a najdi svůj klid a sílu. Tvoje jóga, tvoje identita. YOGA i-D.