S on-line kurzy od Sladkého mámení se můžete naučit vyrábět dorty jako profesionální cukráři. Foto: Sladké mámení

Jak se zabavit doma a zároveň si pochutnat? Máte-li troubu a nějaké to kuchyňské vybavení, můžete spojit příjemné s užitečným a upéct či uvařit si něco dobrého. Nabídka on-line kurzů zaměřených na gastronomii roste každým dnem.

Nechte se omámit sladkým

Výborné makronky, dorty nebo retro zákusky? Vanda Pálková, Míša Landová a další lektorky z brněnské cukrářské školy Sladké mámení pro vás natočily již přes 330 výukových videí, díky kterým se naučíte vyrábět báječné dezerty, luxusní dorty nebo zdobení, které bere dech. Pracují jen s dostupnými surovinami a pomůckami, které máte v kuchyni nebo je lze pořídit v obchodech a e-shopech. Lektorky jsou natočeny tak, jako byste je měli doma na individuálním kurzu určeném jen pro vás. Budete potřebovat jen počítač nebo tablet nebo mobil s připojením na internet, v uzavřené FB skupině pro účastníky kurzů se navíc můžete doptávat na podrobnosti.

Brno peče, Brno vaří… Brno pije!

Kváskový chléb poctivě a s láskou? Jak na to vám ukáže Lubomír Kobeda ve svém křupavém kurzu! Jeho součástí je kompletní postup od založení mateřského kvasu, přípravy těsta až po upečení bochníku. Těšme se také na kurzy mimo on-line svět, až bude možné je pořádat. Letní nabídku už má zveřejněnou kulinářské studio Divoká vařečka, najdete v ní vše od grilování přes sushi až po italskou kuchyni. Originální drinky se zase naučíte vyrábět díky Bar akademii Davida Švábenského. Přejeme vám dobrou chuť a šikovné prsty při vaření i míchání!

Převzato z časopisu KAM v Brně → shop.pocketmedia.cz/predplatne

Záliby dělají člověka

Každý člověk by měl mít pět koníčků. První, který vám vydělá peníze, druhý, který vás udrží ve formě, třetí, který podpoří vaši kreativitu, čtvrtý, kterým se budete vzdělávat, a konečně pátý, který potěší vašeho ducha. Schválně, kolik jich máte vy?

Objevte svůj tvůrčí potenciál z obýváku

Kurzy z obýváku jsou on-line i off-line lekce zaměřené na rozvoj kreativity. V nabídce platformy naleznete workshopy tvůrčího psaní, pravidelné besedy se spisovateli, pomoc a vedení pro začínající autory, praktické vyučování i individuální konzultace.

Jaro s cizími jazyky a Correctem

Jak se správně učit cizí jazyky? Jazykové centrum Correct nabízí výuku pro děti i dospělé, veřejnost i firmy, začátečníky i pokročilé. Aktuálně probíhá zápis do jarních kurzů 15 jazyků včetně češtiny pro cizince.

Devětsil v Otevřené zahradě!

Současná doba klade velké nároky na dlouhodobou psychickou odolnost a mentální zdraví každého z nás. Pokud chcete posílit svoji schopnost přijímat změny, „dobít baterky“ a uvědomit si zdroje své psychické síly a mentálního zdraví, pak přijďte v dubnu do Otevřené zahrady.

Zabavte se v kuchyni

Jak se zabavit doma a zároveň si pochutnat? Máte-li troubu a nějaké to kuchyňské vybavení, můžete spojit příjemné s užitečným a upéct či uvařit si něco dobrého. Nabídka on-line kurzů zaměřených na gastronomii roste každým dnem.