Pacienti zařízení Doktor Brno s.r.o. svojí osobní zkušeností potvrzují závěry o prospěšnosti vysokých dávek vitamínu C ze světových klinických studií. Foto: Doktor Brno s.r.o.

Trápí vás únava, opakovaná nachlazení a virová onemocnění? Vitamin C pomáhá zmírnit příznaky nebo tyto stavy dokonce úplně eliminovat. Podle posledních amerických klinických studií se navíc ukazuje, že vysoké dávky vitamínu C působí také protinádorově. 

Aplikace infuze

Výhody nitrožilního podání

Při nitrožilním podání vitamínu C se oproti požití ve formě tabletky organismus stane výrazně odolnější proti infekcím a zánětům obecně. Vitamín C se také využívá jako podpůrná léčba při poruchách imunitní reakce, jako jsou astma, alergická a autoimunitní onemocnění. Má své uplatnění i při nemocech spojených s degenerací kolagenu, např. při degenerativních onemocněních pohybového ústrojí, při problémech s klouby nebo páteří či při paradentóze.

Klinické studie a praxe také potvrzují úspěšné využití vysokých dávek vitamínu C jako doplňkové léčby při onkologických onemocněních. Vitamín C posiluje protinádorový účinek klasické onkologické terapie a zároveň chrání před jejími účinky zdravé buňky. Vysoké dávky vitamínu C nesporně zkvalitňují život onkologických pacientů. 

Vitamín jako prevence

Preventivní podávání vysokých dávek vitamínu C nitrožilně je také možné vždy doporučit u lidí ve stavu oxidačního stresu – jedná se o pacienty, kteří jsou přepracovaní, špatně se stravují, jsou chronicky unavení. Z aplikace mají prospěch i lidé pracující ve stresových podmínkách, například sportovci nebo manažeři.

S nitrožilním podáváním vitamínu C mají již několikaleté velmi dobré zkušenosti v zařízení Doktor Brno s.r.o.  a i přesto, že zdravotní pojišťovny infuze vitamínu C nehradí, velké množství spokojených klientů se k této podpůrné léčbě do uvedeného zařízení opakovaně vrací.

Doktor Brno s.r.o.
MUDr. Lenka Dybová
Masarykova 31, Brno

Převzato z časopisu KAM v Brně → shop.pocketmedia.cz/predplatne

Vysoké dávky vitamínu C proti stresu i nádorům

Trápí vás únava, opakovaná nachlazení a virová onemocnění? Vitamin C pomáhá zmírnit příznaky nebo tyto stavy dokonce úplně eliminovat. Podle posledních amerických klinických studií se navíc ukazuje, že vysoké dávky vitamínu C působí také protinádorově.

Pomozte útulkům v Brně a okolí

Podpořte kočičí domovy, útulky pro zatoulané pejsky i azyly pro zvířata všeho druhu. V Brně i okolí je spousta lidí, která se rozhodla němým tvářím s vynaložením velkého úsilí zajistit lepší život. Přidáte se k nim?

Opečujte svého mazlíčka

Doba pandemická změnila mnohé. Máme jiné návyky, věnujeme se jiným činnostem a uvědomujeme si nové skutečnosti, kterým jsme v době před koronavirem nejspíše nevěnovali takovou pozornost. Třeba obrovskou radost a pocit uvolnění, jakou nám přinášejí naši domácí mazlíčci.

Kam pro současné umění

Řešíte, co si pověsit na stěny, aby se váš byt stal tím pravým domovem? Ať už se ve výtvarném umění vyznáte či nikoliv, investice do něj se vyplatí.

S láskou ke dřevu

Když se láska k práci se dřevem spojí s dobrým nápadem a touhou pomáhat, vznikne… From The Forest.