Návštěvníci se mezi nákupy budou moci zastavit i v nových interiérech restaurací místního food courtu nebo využít další služby a nabídku volnočasových aktivit. Foto: OC FUTURUM

Není pochyb, že hned jak to bude možné, vypraví se jednotlivci i rodiny za nezbytnými nákupy, které museli dlouho odkládat. Obchodní Centrum FUTURUM v jižní části Brna je na tento okamžik plně připraveno a své návštěvníky navíc přivítá v krásných, nových prostorách.

Vše pod jednou střechou

„V období přísných epidemických opatření se jasně ukázalo, že role kamenných prodejen je zkrátka při nakupování určitého sortimentu nenahraditelná. Nákup přes internet je pohodlný, ale například oblečení nebo obuv má často nejednotné číslování, což vede k opakovanému objednávání a vracení zboží. U nás tyto starosti odpadají a zákazníci navíc pořídí vše potřebné pod jednou střechou,“ zmiňuje výhody nákupu v obchodních centrech Property manažerka centra Veronika Dobiášová.

Potřeby pro mazlíčky i elektronika

Kromě zavedených obchodů, jako je Pepco, Gate, Alpine Pro, Takko nebo Kanzelsberger, si OC FUTURUM, které vlastní realitní skupina Trikaya, připravilo pro své návštěvníky i několik novinek. V čerstvě modernizovaných a rozšířených prostorách otevřou také hypermarket Tesco, drogerie DM, potřeby pro mazlíčky Super ZOO, prodej elektroniky DATART nebo vůbec první brněnská prodejna módní značky Sinsay.

Příhodná poloha obchodního centra

„Doposud neobsazená prodejní plocha, kterou jsme získali rekonstrukcí, je skvělou příležitostí pro prodejce, kteří by rádi po pandemii restartovali své podnikání. Příhodná poloha při sjezdu z D1, blízkost příměstských satelitů i naše investice do marketingu centra vytvářejí ideální podmínky pro nové začátky,“ dodává obchodní ředitel společnosti Trikaya, František Šudřich.

OC FUTURUM
Vídeňská 132/100, Brno

Převzato z časopisu KAM v Brně → shop.pocketmedia.cz/predplatne

Jezděte po Brně zadarmo s Nextbike!

Nextbike je největší provider bikesharingu v České republice, svou službu nabízí už v devatenácti městech a v ulicích má přes 5 000 sdílených kol. Po Brně se navíc na téměř polovině kol místní flotily svezete 15 minut z každé jízdy zdarma.

Nakupte chytré hračky ve VIDA! e-shopu

Chemická laboratoř, výbušná věda, souprava na první experimenty, výroba slizu, stavebnice dinosauřích koster, deskové hry, tvořivé sady i hlavolamy. To vše nově najdete na e-shopu zábavního vědeckého parku VIDA!

OC FUTURUM – nový sortiment i prostory pro restart podnikání

Není pochyb, že hned jak to bude možné, vypraví se jednotlivci i rodiny za nezbytnými nákupy, které museli dlouho odkládat. Obchodní Centrum FUTURUM v jižní části Brna je na tento okamžik plně připraveno a své návštěvníky navíc přivítá v krásných, nových prostorách.

KAM na procházku? A na co si dát pozor?

Lužánky, Špilberk, psí výběhy, parky, naučné stezky… Možností, kam se přímo v Brně vypravit se čtyřnohým parťákem, je mnoho. Některá místa však mají svá specifika.

Duben, ještě tam budem?

V době, kdy píšeme tyto řádky, netušíme, jaký bude stav po víkendu, natož v dubnu. To nám v TIC BRNO ale nebrání v pilné práci, abychom byli připraveni, až dojde k rozvolnění opatření a my všichni vyběhneme ven!