Kurzy z obýváku podporují autory v odvaze vyjít se svými díly ven a trénují je v psaní přímo pod vedením spisovatelky a držitelky Máchovy růže Alžběty Bublanové. Foto: Alžběta Bublanová

Kurzy z obýváku jsou on-line i off-line lekce zaměřené na rozvoj kreativity. V nabídce platformy naleznete workshopy tvůrčího psaní, pravidelné besedy se spisovateli, pomoc a vedení pro začínající autory, praktické vyučování i individuální konzultace.

Nakopněte svůj kreativní motor

Chcete se naučit psát, vylepšit nedostatky ve svém stylu, nakopnout svůj kreativní motor? Lektorky Kurzů z obýváku vám poradí s každou fází vašeho tvůrčího procesu. Naučíte se řemeslu krok po kroku, získáte disciplínu a rozvinete svou kreativitu, díky které začnete vnímat změnu v náhledu na sebe, situace a okolí. Vyberete si sami, jak začnete. Budou pro vás to pravé on-line kurzy tvůrčího psaní, konzultace pro autory či kurzy naživo (samozřejmě až to bude legální)? Zapojit se můžete také do měsíčního on-line Book clubu. Již 11. dubna bude hostem spisovatelka Alena Mornštajnová, která svou knihou Hana zabodovala na plné čáře u čtenářů i kritiků. V diskuzi s ní tedy rozeberete, jak se jí to podařilo. 

Oslovte své čtenáře!

Kromě pravidelných besed se spisovateli a odborníky z knižního trhu vám Kurzy z obýváku přináší informace o tom, jak získat vlastní publikum a platformu pro váš autorský růst. Nejbližší webinář na toto téma se bude konat už 19. dubna. A co všechno se na něm dozvíte? Naučíte se určit si svou cílovou čtenářskou skupinu a jak s ní pracovat, kde svého čtenáře potkat a jak ho oslovit. Osvojíte si základní praktiky, se kterými budete oslovovat své publikum snáze. Nepropásněte svou šanci splnit si svůj sen a napsat knihu. Hurá do toho!

Převzato z časopisu KAM v Brně → shop.pocketmedia.cz/predplatne

Záliby dělají člověka

Každý člověk by měl mít pět koníčků. První, který vám vydělá peníze, druhý, který vás udrží ve formě, třetí, který podpoří vaši kreativitu, čtvrtý, kterým se budete vzdělávat, a konečně pátý, který potěší vašeho ducha. Schválně, kolik jich máte vy?

Objevte svůj tvůrčí potenciál z obýváku

Kurzy z obýváku jsou on-line i off-line lekce zaměřené na rozvoj kreativity. V nabídce platformy naleznete workshopy tvůrčího psaní, pravidelné besedy se spisovateli, pomoc a vedení pro začínající autory, praktické vyučování i individuální konzultace.

Jaro s cizími jazyky a Correctem

Jak se správně učit cizí jazyky? Jazykové centrum Correct nabízí výuku pro děti i dospělé, veřejnost i firmy, začátečníky i pokročilé. Aktuálně probíhá zápis do jarních kurzů 15 jazyků včetně češtiny pro cizince.

Devětsil v Otevřené zahradě!

Současná doba klade velké nároky na dlouhodobou psychickou odolnost a mentální zdraví každého z nás. Pokud chcete posílit svoji schopnost přijímat změny, „dobít baterky“ a uvědomit si zdroje své psychické síly a mentálního zdraví, pak přijďte v dubnu do Otevřené zahrady.

Zabavte se v kuchyni

Jak se zabavit doma a zároveň si pochutnat? Máte-li troubu a nějaké to kuchyňské vybavení, můžete spojit příjemné s užitečným a upéct či uvařit si něco dobrého. Nabídka on-line kurzů zaměřených na gastronomii roste každým dnem.