Na e-shopu najdete originální dárkové předměty i zábavu pro celou rodinu. Foto: VIDA! science centrum

Chemická laboratoř, výbušná věda, souprava na první experimenty, výroba slizu, stavebnice dinosauřích koster, deskové hry, tvořivé sady i hlavolamy. To vše nově najdete na e-shopu zábavního vědeckého parku VIDA! 

„Víme, jak obtížné je zabavit děti v této nelehké době, proto rodičům nabízíme spoustu domácích pomocníků. Cílem je, aby si děti nejen hrály, ale i poznávaly, jak funguje svět kolem nás. Zboží do našeho obchodu pečlivě vybíráme. Najdete tu věci české výroby, krásné sety od francouzského výrobce Djeco, ale třeba i recyklovatelnou stavebnici ze zbytků cukrové třtiny vyrobenou v Holandsku,“ vysvětlila Marie Hlaváčková, vedoucí obchodu ve VIDA! Chytrým hračkám pro nejmenší děti je na e-shopu věnovaná samostatná sekce – objevíte zde například netradiční hru, při které si děti osvojí rozpoznávání levé a pravé strany, naučí se základní počty nebo se procvičí v protikladech.

Díky novému e-shopu si navíc můžete koupit i originální dárkové předměty vyrobené speciálně pro VIDA! Slušet vám bude třeba VIDA! batůžek ozdobený sloganem Nesu rozumy nebo nákrčník s portrétem Alberta Einsteina. Tím však nabídka nekončí. Zakoupit je možné i poukaz na startovní balíček k venkovní hře Šifra Kurta Gödela. Vybírejte ze dvou verzí: pro rodiny s dětmi od 8 let a pro mírně pokročilé luštitele. Hra vás zavede do brněnských ulic, kde si užijete spoustu zajímavých úkolů a šifer. 

VIDA! e-shop
VIDA! science centrum

Převzato z časopisu KAM v Brně → shop.pocketmedia.cz/predplatne

Jezděte po Brně zadarmo s Nextbike!

Nextbike je největší provider bikesharingu v České republice, svou službu nabízí už v devatenácti městech a v ulicích má přes 5 000 sdílených kol. Po Brně se navíc na téměř polovině kol místní flotily svezete 15 minut z každé jízdy zdarma.

Nakupte chytré hračky ve VIDA! e-shopu

Chemická laboratoř, výbušná věda, souprava na první experimenty, výroba slizu, stavebnice dinosauřích koster, deskové hry, tvořivé sady i hlavolamy. To vše nově najdete na e-shopu zábavního vědeckého parku VIDA!

OC FUTURUM – nový sortiment i prostory pro restart podnikání

Není pochyb, že hned jak to bude možné, vypraví se jednotlivci i rodiny za nezbytnými nákupy, které museli dlouho odkládat. Obchodní Centrum FUTURUM v jižní části Brna je na tento okamžik plně připraveno a své návštěvníky navíc přivítá v krásných, nových prostorách.

KAM na procházku? A na co si dát pozor?

Lužánky, Špilberk, psí výběhy, parky, naučné stezky… Možností, kam se přímo v Brně vypravit se čtyřnohým parťákem, je mnoho. Některá místa však mají svá specifika.

Duben, ještě tam budem?

V době, kdy píšeme tyto řádky, netušíme, jaký bude stav po víkendu, natož v dubnu. To nám v TIC BRNO ale nebrání v pilné práci, abychom byli připraveni, až dojde k rozvolnění opatření a my všichni vyběhneme ven!