Můžete si nechat zhotovit diamant či křišťálové sklo na památku. Foto: Krematorium zvířat Brno

Krematorium zvířat Brno je jedno z prvních a zároveň nejmodernějších krematorií svého druhu v celé Evropě. Zajišťuje vždy výhradně individuální žehy a majitelé mohou být kremaci přítomni.

Krematorium zařídí převoz těla, uložení do rakve, úpravu těla na případné rozloučení, zpopelnění, umístění popela do urny, případně odlitek tlapky, on-line přenos, diamant z popela a další doplňkové služby. V nabídce lze také zvolit zhotovení pamětního, vysoce kvalitního křišťálového skla s popelem vašeho zvířátka.

Krematorium zvířat Brno je standardem pro všechny milující majitele domácích mazlíčků. Popel je zpracován stejným způsobem, jako je tomu u lidí, technologie je přejata z lidského krematoria, využít můžete i zdejší rozptylovou loučku. Poslední cesta nemusí být vždy doprovázena stovky let starými postupy, klavírní hudbou a archaickými doplňky – Krematorium zvířat Brno maximálně vyjde vstříc vaší představě o rozloučení. Na webových stránkách zařízení najdete přehledný a rychlý návod, jak postupovat, v momentu úmrtí vašeho přítele tedy nemusíte trávit dlouhé a těžké chvíle studiem různých služeb. V případě nejasností vám zdejší personál citlivě a profesionálně poradí.

Krematorium zvířat Brno
Chrlice 11a, Brno

Převzato z časopisu KAM v Brně → shop.pocketmedia.cz/predplatne

Jezděte po Brně zadarmo s Nextbike!

Nextbike je největší provider bikesharingu v České republice, svou službu nabízí už v devatenácti městech a v ulicích má přes 5 000 sdílených kol. Po Brně se navíc na téměř polovině kol místní flotily svezete 15 minut z každé jízdy zdarma.

Nakupte chytré hračky ve VIDA! e-shopu

Chemická laboratoř, výbušná věda, souprava na první experimenty, výroba slizu, stavebnice dinosauřích koster, deskové hry, tvořivé sady i hlavolamy. To vše nově najdete na e-shopu zábavního vědeckého parku VIDA!

OC FUTURUM – nový sortiment i prostory pro restart podnikání

Není pochyb, že hned jak to bude možné, vypraví se jednotlivci i rodiny za nezbytnými nákupy, které museli dlouho odkládat. Obchodní Centrum FUTURUM v jižní části Brna je na tento okamžik plně připraveno a své návštěvníky navíc přivítá v krásných, nových prostorách.

KAM na procházku? A na co si dát pozor?

Lužánky, Špilberk, psí výběhy, parky, naučné stezky… Možností, kam se přímo v Brně vypravit se čtyřnohým parťákem, je mnoho. Některá místa však mají svá specifika.

Duben, ještě tam budem?

V době, kdy píšeme tyto řádky, netušíme, jaký bude stav po víkendu, natož v dubnu. To nám v TIC BRNO ale nebrání v pilné práci, abychom byli připraveni, až dojde k rozvolnění opatření a my všichni vyběhneme ven!