Lektorský tandem PhDr. Anita Crkalová a Mgr. Hana Vykoupilová, Ph.D. Foto: Hana Vykoupilová

Současná doba klade velké nároky na dlouhodobou psychickou odolnost a mentální zdraví každého z nás. Pokud chcete posílit svoji schopnost přijímat změny, „dobít baterky“ a uvědomit si zdroje své psychické síly a mentálního zdraví, pak přijďte v dubnu do Otevřené zahrady.

Psychická odolnost

Devětsil je nejen krásná a vytrvalá rostlina, je to také originální program dlouhodobé psychické odolnosti, který byl v tvořivé synergii sestaven dvěma inspirativními ženami – Anitou Crkalovou a Hanou Vykoupilovou. Devětsil vznikl v průběhu roku 2020 jako reakce na potřeby jejich klientů zorientovat se v nové, neznámé situaci. Anita a Hanka spojily síly, znalosti a zkušenosti a také své obchodní značky Inspirro a Invence a na vlně inspirace a invence sestavily rozvojový program pro každodenní praxi. V programu Devětsil objevíte a naučíte se využívat svých devět sil, které vytvářejí vaši psychickou odolnost. Originální program se skládá ze samostatných modulů, které lze vhodně kombinovat.

Dvoudenní kurz

V dubnu se v prostorách Otevřené zahrady uskuteční dvoudenní základní kurz Devětsilu, ve kterém se naučíte strategie, jak reagovat na změny, jak řešit stresové a zátěžové situace, jak zvládat emoce své i druhých a jak efektivně využívat své zdroje energie. Získáte individuální plán rozvíjení vaší dlouhodobé psychické odolnosti spolu s konkrétními technikami a doporučeními pro rychlý přenos do praxe a zvýšíte svou osobní efektivitu a stabilitu uprostřed změn. Pokud nebude možné potkat se osobně, kurz bude vhodně a citlivě uzpůsobený pro on-line formát.

20–21/4
Základní kurz Devětsilu
Otevřená zahrada v Brně

Převzato z časopisu KAM v Brně → shop.pocketmedia.cz/predplatne

Záliby dělají člověka

Každý člověk by měl mít pět koníčků. První, který vám vydělá peníze, druhý, který vás udrží ve formě, třetí, který podpoří vaši kreativitu, čtvrtý, kterým se budete vzdělávat, a konečně pátý, který potěší vašeho ducha. Schválně, kolik jich máte vy?

Objevte svůj tvůrčí potenciál z obýváku

Kurzy z obýváku jsou on-line i off-line lekce zaměřené na rozvoj kreativity. V nabídce platformy naleznete workshopy tvůrčího psaní, pravidelné besedy se spisovateli, pomoc a vedení pro začínající autory, praktické vyučování i individuální konzultace.

Jaro s cizími jazyky a Correctem

Jak se správně učit cizí jazyky? Jazykové centrum Correct nabízí výuku pro děti i dospělé, veřejnost i firmy, začátečníky i pokročilé. Aktuálně probíhá zápis do jarních kurzů 15 jazyků včetně češtiny pro cizince.

Devětsil v Otevřené zahradě!

Současná doba klade velké nároky na dlouhodobou psychickou odolnost a mentální zdraví každého z nás. Pokud chcete posílit svoji schopnost přijímat změny, „dobít baterky“ a uvědomit si zdroje své psychické síly a mentálního zdraví, pak přijďte v dubnu do Otevřené zahrady.

Zabavte se v kuchyni

Jak se zabavit doma a zároveň si pochutnat? Máte-li troubu a nějaké to kuchyňské vybavení, můžete spojit příjemné s užitečným a upéct či uvařit si něco dobrého. Nabídka on-line kurzů zaměřených na gastronomii roste každým dnem.