Foto: Vše pro běh

Běžecké kurzy pod vedením kvalitních trenérů za nejnižší možnou cenu, zázemí ve sportovním areálu s oválem, videoanalýza vaší techniky, testování obuvi, slevy na vybavení, to vše přímo v Brně? Projekt Vše pro běh kromě zmíněného pořádá i běžecké kempy.

Běžecké kempy, které se konají v atraktivních lokalitách ČR, nabízí neopakovatelné zážitky. Dny plné běhání, pilování techniky, atletického cvičení, spousty zážitků i nových kamarádů. Kromě nezapomenutelných zážitků kempy také garantují:

  • ubytování blízko běžeckých tras
  • pitný režim po celou dobu
  • plnou penzi
  • besedy s odborníky
  • služby trenérů po celou dobu kempu
  • testování běžecké obuvi a vybavení
  • analýzu běhu a došlapu
  • základy orientačního běhu

Běžecké kurzy, které vedou certifikovaní a zkušení trenéři, se konají (za normálních okolností) jednou týdně po dobu 10 týdnů. Tréninky probíhají jak na atletické dráze, tak i v parku Lužánky, na Kraví Hoře či Wilsonově lese. Cílem kurzu je naučit vás běhat správně, ať už si tento sport užíváte rekreačně nebo máte aspirace na maraton. Díky tréninkům si také zlepšíte svou fyzickou kondici a budete se cítit lépe. Kurzy jsou vhodné pro úplné začátečníky i pokročilé běžce. Tak na co ještě čekáte? 3, 2, 1, běžíme!

Vše pro běh
Kounicova 20, Brno

Převzato z časopisu KAM v Brně → shop.pocketmedia.cz/predplatne

Běžecké kurzy a kempy

Běžecké kurzy pod vedením kvalitních trenérů za nejnižší možnou cenu, zázemí ve sportovním areálu s oválem, videoanalýza vaší techniky, testování obuvi, slevy na vybavení, to vše přímo v Brně? Projekt Vše pro běh kromě zmíněného pořádá i běžecké kempy.

Nechte si poradit s vybavením

Začínáte běhat? Přemýšlíte, jaké si pořídit boty, oblečení, doplňky, co vše vlastně k běhu potřebujete? Rozhodujícím faktorem by neměla být cena nebo vzhled, ale především kvalita, použité materiály, vhodný střih a kompatibilita s vaším typem nohy či terénem.

Závodit i pomáhat

Proč běháte právě vy? Chcete si zlepšit fyzičku, překonat lenost, vyhrát závod nebo pomoct dobré věci? Důvodů se najde spousta a každý je správný. Vyberte si ten svůj a vyběhněte na cestu.

Tři, dva, jedna… Běžíme!

Posilovny jsou střídavě otevřené a zavřené, cvičení doma před monitorem vás nebaví a chůze vám nedává zabrat tak, jak byste si představovali? Pokud se vám nechce chodit plavat do Prýglu nebo bušit na venkovních workout hřištích, zbývá vám jediné – nazout tenisky a vyběhnout do ulic.

Cvičte doma s YOGA i-D

Odpoutej se od všedních problémů a starostí. Nadechni se a obrať pozornost k sobě. Vydechni, pohodlně se usaď a poznej, jak sladit pohyb s dechem. Zastav se, prožij pozici a najdi svůj klid a sílu. Tvoje jóga, tvoje identita. YOGA i-D.