Špenátový dort s krémem z mascarpone a s malinami se určitě stane hitem velikonoční nabídky hotelu. Foto: BWP Hotel International Brno

Sváteční menu v jedné z restaurací Hotelu International nebo dovoz místních specialit až k vám domů – velikonoční svátky s patří z pohledu gastronomie k nejoblíbenějším a nejnavštěvovanějším kulinářským akcím roku. Vychutnejte si je i letos.

Velikonoční období je spojováno nejen s křesťanskými svátky a ukončením půstu, ale také s příchodem dlouho očekávaného jara a přísunem nové energie. Tak se projevují i receptury jídel v Hotelu International. Pestrost barev, čerstvé suroviny, vše plné emotivních chutí a vůní. Samostatnou kapitolou jsou pak jídla z dílny místního cukrářského mistra. Čerstvě upečený voňavý mazanec, křehké sněhové kuřátko, cukrový beránek, linecká vajíčka a hlavně letošní specialita, totiž špenátový dort s krémem z mascarpone a s čerstvými malinami. Jestli to současná situace dovolí, na velikonoční menu můžete zajít do hotelové restaurace SIESTA a do vyhlášené restaurace s typickým repertoárem skvělé české a moravské kuchyně – do GUSTO Plzenka. Zároveň však mohou hosté využít i  e-shopu Jídlo z Intru a jídla si objednat i s rozvozem až ke svátečnímu stolu.

Vyzkoušeli jsme za vás

Foto: Pocket Media/Klára Galle

BWP Hotel International Brno
Husova 16, Brno
www.hotelinternational.cz 
www.jidlozintru.cz

Převzato z časopisu KAM v Brně → shop.pocketmedia.cz/predplatne

Božská chuť z MZ Řemeslné pekárny

Kam pro vždy čerstvé, poctivé, s láskou vyrobené pečivo? MZ Řemeslná pekárna na Štefánikově ulici každý všední den nabízí křupavé chleby, propečené bagety, jemné croissanty, ovocné kapsičky a spoustu dalších specialit.

Člověčí palivo

Naše těla jsou tvořena tím, co jim dodáváme jako palivo. Nemůžeme očekávat, že budeme zdraví, pokud dennodenně jíme a pijeme něco, co je už ze své podstaty závadné. Věřili byste snad, že vaše auto pojede bez problémů, pokud mu nedáte ten správný benzín?

Zdravé potraviny za zdravé ceny

Taky si někdy v krámku se zdravou výživou připadáte, jako byste se přenesli do jiné galaxie? Naštěstí máme přímo v centru Brna největší prodejnu zdravé výživy, ve které se budete cítit jako doma. V prodejně Zdraví s chutí najdete široký sortiment, ochotný personál i zdravé ceny.

Sladký rostlinný život

Moderní, čistě veganské bistro na Orlí Vegan Food & Sweet Bar nabízí výtečné donuty, koblihy ale i cheesecake či red velvet v rostlinném podání. Pokud máte chuť na něco pečeného, ve vašem hledáčku rozhodně nesmí chybět Tutti Frutti.

Pro čerstvá vejce do vejcomatu

Vejce čerstvá, levná a 100% česká. Zaměstnanci Podniku pro výrobu vajec v Kosičkách denně rozváží více než 450 000 vajíček po distribučních místech napříč celou republikou. Stavte se u vejcomatu ve Slatině a nakupte pohodlně a bezpečně.