Kromě výborných mazanců pro vás budou mít v PANEOLITu připraveny také křupavé pomlázky.
Foto: Pocket Media/Klára Galle

Velikonoce s čerstvým, voňavým pečivem vyrobeným mistry ve svém oboru? Zastavte se v PANEOLITu na Pekařské ulici a odneste si domů Rohatý mazanec plný vajec, rozinek i pravého másla.

Kromě výborných mazanců pro vás budou mít v PANEOLITu připraveny také křupavé pomlázky. Velikonoční speciality si můžete objednat přes platformu Vyzvedni si. K nim neuškodí přidat i místní klasiku Rohatý pecen nebo další dobroty z nabídky pekárny.

Vše je pečeno poctivě na kameni se sálavým teplem, tak jako první chléb v době neolitu, od něhož se odvíjí i název pekařství. PANEOLIT najdete na Pekařské ulici od roku 2017. Spojení pekárny s prodejnou a pečení kvalitního pečiva přímo před zraky zákazníků si získalo přízeň tisíce stálých zákazníků, kteří oceňují čerstvé, ručně vyráběné pečivo s dlouhozrajícím těstem z vlastního kvasu a kvalitních surovin, bez éček, náhražek a směsí. Z pece rovnou do ruky!

Vyzkoušeli jsme za vás

Foto: Pocket Media/Klára Galle

PANEOLIT
Pekařská 74, Brno
Facebook

Převzato z časopisu KAM v Brně → shop.pocketmedia.cz/predplatne

Božská chuť z MZ Řemeslné pekárny

Kam pro vždy čerstvé, poctivé, s láskou vyrobené pečivo? MZ Řemeslná pekárna na Štefánikově ulici každý všední den nabízí křupavé chleby, propečené bagety, jemné croissanty, ovocné kapsičky a spoustu dalších specialit.

Člověčí palivo

Naše těla jsou tvořena tím, co jim dodáváme jako palivo. Nemůžeme očekávat, že budeme zdraví, pokud dennodenně jíme a pijeme něco, co je už ze své podstaty závadné. Věřili byste snad, že vaše auto pojede bez problémů, pokud mu nedáte ten správný benzín?

Zdravé potraviny za zdravé ceny

Taky si někdy v krámku se zdravou výživou připadáte, jako byste se přenesli do jiné galaxie? Naštěstí máme přímo v centru Brna největší prodejnu zdravé výživy, ve které se budete cítit jako doma. V prodejně Zdraví s chutí najdete široký sortiment, ochotný personál i zdravé ceny.

Sladký rostlinný život

Moderní, čistě veganské bistro na Orlí Vegan Food & Sweet Bar nabízí výtečné donuty, koblihy ale i cheesecake či red velvet v rostlinném podání. Pokud máte chuť na něco pečeného, ve vašem hledáčku rozhodně nesmí chybět Tutti Frutti.

Pro čerstvá vejce do vejcomatu

Vejce čerstvá, levná a 100% česká. Zaměstnanci Podniku pro výrobu vajec v Kosičkách denně rozváží více než 450 000 vajíček po distribučních místech napříč celou republikou. Stavte se u vejcomatu ve Slatině a nakupte pohodlně a bezpečně.