Pro čerstvé pečivo se zastavte na Štefánikově ulici vedle Flédy. Foto: Pocket Media / Klára Galle

Základem pro výrobu dobrého pečiva je kvalitní kvásek. V MZ Řemeslné pekárně na Štefánikově ulici pro vás na Velikonoce budou mít připraveny výborné mazance a jidáše z kvásku lievito madre.

Když „kváskovou mámu“, jak zní český překlad výše uvedeného termínu, použili na vánočky a panettone, zákazníci byli tak nadšeni, že se v MZ Řemeslné pekárně rozhodli z ní vyrábět i kváskové loupáčky a briošky. U prodejního okénka pekárny se můžete zastavit každý všední den od 14 do 19 hodin, stačí přibrzdit a koupit si voňavé, právě z pece vytažené pečivo k večeři. 

Kromě velikonočních mazanců a jidášů, které pro vás budou na svátky připraveny, ochutnejte také další vynikající produkty nabízené pravidelně. Pšeničnožitný a celožitný chléb vyráběný z těsta, které zraje pomalou fermentací v chladu, bagety se sušenými rajčaty nebo olivami, šneky a croissanty z pravého másla a luxusní italské čokolády… Těšte se na chuťový zážitek. V současné době je ve vývoji i další celozrnná a špaldová varianta zdejšího pečiva.

Vyzkoušeli jsme za vás

Foto: Pocket Media/Klára Galle

MZ Řemeslná pekárna
Štefánikova 26, Brno

Převzato z časopisu KAM v Brně → shop.pocketmedia.cz/predplatne

Božská chuť z MZ Řemeslné pekárny

Kam pro vždy čerstvé, poctivé, s láskou vyrobené pečivo? MZ Řemeslná pekárna na Štefánikově ulici každý všední den nabízí křupavé chleby, propečené bagety, jemné croissanty, ovocné kapsičky a spoustu dalších specialit.

Člověčí palivo

Naše těla jsou tvořena tím, co jim dodáváme jako palivo. Nemůžeme očekávat, že budeme zdraví, pokud dennodenně jíme a pijeme něco, co je už ze své podstaty závadné. Věřili byste snad, že vaše auto pojede bez problémů, pokud mu nedáte ten správný benzín?

Zdravé potraviny za zdravé ceny

Taky si někdy v krámku se zdravou výživou připadáte, jako byste se přenesli do jiné galaxie? Naštěstí máme přímo v centru Brna největší prodejnu zdravé výživy, ve které se budete cítit jako doma. V prodejně Zdraví s chutí najdete široký sortiment, ochotný personál i zdravé ceny.

Sladký rostlinný život

Moderní, čistě veganské bistro na Orlí Vegan Food & Sweet Bar nabízí výtečné donuty, koblihy ale i cheesecake či red velvet v rostlinném podání. Pokud máte chuť na něco pečeného, ve vašem hledáčku rozhodně nesmí chybět Tutti Frutti.

Pro čerstvá vejce do vejcomatu

Vejce čerstvá, levná a 100% česká. Zaměstnanci Podniku pro výrobu vajec v Kosičkách denně rozváží více než 450 000 vajíček po distribučních místech napříč celou republikou. Stavte se u vejcomatu ve Slatině a nakupte pohodlně a bezpečně.