Foto: NEST interiér

Potřebujete poradit s interiérem bytu, kavárny nebo kanceláře? Ve studiu NEST interiér najdete řešení pro jakýkoli prostor, kterému chcete dodat styl i pohodlí. Židle, křesla, barové stoličky, ušáky, jídelní stoly, úložné prostory, akustické panely, flipcharty, v NESTu najdete vše od svítidel a věšáků až po venkovní nábytek. Studio si navíc můžete pronajmout na svou firemní akci, svatební obřad nebo jinou událost, k dispozici budete mít i prostornou terasu s výhledem na Špilberk a Petrov.

NEST interiér
Panenská 1, Brno
www.nestinterier.cz

Převzato z časopisu KAM v Brně → shop.pocketmedia.cz/predplatne

Vysoké dávky vitamínu C proti stresu i nádorům

Trápí vás únava, opakovaná nachlazení a virová onemocnění? Vitamin C pomáhá zmírnit příznaky nebo tyto stavy dokonce úplně eliminovat. Podle posledních amerických klinických studií se navíc ukazuje, že vysoké dávky vitamínu C působí také protinádorově.

Pomozte útulkům v Brně a okolí

Podpořte kočičí domovy, útulky pro zatoulané pejsky i azyly pro zvířata všeho druhu. V Brně i okolí je spousta lidí, která se rozhodla němým tvářím s vynaložením velkého úsilí zajistit lepší život. Přidáte se k nim?

Opečujte svého mazlíčka

Doba pandemická změnila mnohé. Máme jiné návyky, věnujeme se jiným činnostem a uvědomujeme si nové skutečnosti, kterým jsme v době před koronavirem nejspíše nevěnovali takovou pozornost. Třeba obrovskou radost a pocit uvolnění, jakou nám přinášejí naši domácí mazlíčci.

Kam pro současné umění

Řešíte, co si pověsit na stěny, aby se váš byt stal tím pravým domovem? Ať už se ve výtvarném umění vyznáte či nikoliv, investice do něj se vyplatí.

S láskou ke dřevu

Když se láska k práci se dřevem spojí s dobrým nápadem a touhou pomáhat, vznikne… From The Forest.