Jídelníček vám v Tasty Box sestaví na míru. Foto: Tasty Box

Tasty Box, to je vynikající a zdravé jídlo 5× denně. Bez práce. Krabičky si můžete objednat na každý den včetně víkendů a přeberete si je přímo u vašich dveří. Skladba pokrmů je sestavována na míru vašim požadavkům.

Každá denní porce obsahuje teplou nebo studenou snídani, zákusek nebo dezert k dopolední kávě, oběd s přílohou (ať už ve formě masa a dipu nebo zdravé přílohy), odpolední svačinu a posledním chodem je lehká večeře. Všechna jídla budou připravována dle vašich požadavků. Vyzkoušet můžete světově oblíbenou Dukanovu dietu, která se zakládá na omezení potravin s vysokým obsahem cukru a naopak preferování potravin bílkovinných. Jelikož provozovatelé služby jsou si jisti prvotřídní kvalitou jídla, nabízí za standardní cenu možnost objednávky jídel pouze na týden, aby si každý mohl vyzkoušet, zda mu tento způsob stravování vyhovuje. Další předností Tasty Boxů je možnost týdenní platby, která tak příliš nezatíží váš rozpočet.

Převzato z časopisu KAM v Brně shop.pocketmedia.cz/predplatne

Běžecké kurzy a kempy

Běžecké kurzy pod vedením kvalitních trenérů za nejnižší možnou cenu, zázemí ve sportovním areálu s oválem, videoanalýza vaší techniky, testování obuvi, slevy na vybavení, to vše přímo v Brně? Projekt Vše pro běh kromě zmíněného pořádá i běžecké kempy.

Nechte si poradit s vybavením

Začínáte běhat? Přemýšlíte, jaké si pořídit boty, oblečení, doplňky, co vše vlastně k běhu potřebujete? Rozhodujícím faktorem by neměla být cena nebo vzhled, ale především kvalita, použité materiály, vhodný střih a kompatibilita s vaším typem nohy či terénem.

Závodit i pomáhat

Proč běháte právě vy? Chcete si zlepšit fyzičku, překonat lenost, vyhrát závod nebo pomoct dobré věci? Důvodů se najde spousta a každý je správný. Vyberte si ten svůj a vyběhněte na cestu.

Tři, dva, jedna… Běžíme!

Posilovny jsou střídavě otevřené a zavřené, cvičení doma před monitorem vás nebaví a chůze vám nedává zabrat tak, jak byste si představovali? Pokud se vám nechce chodit plavat do Prýglu nebo bušit na venkovních workout hřištích, zbývá vám jediné – nazout tenisky a vyběhnout do ulic.

Cvičte doma s YOGA i-D

Odpoutej se od všedních problémů a starostí. Nadechni se a obrať pozornost k sobě. Vydechni, pohodlně se usaď a poznej, jak sladit pohyb s dechem. Zastav se, prožij pozici a najdi svůj klid a sílu. Tvoje jóga, tvoje identita. YOGA i-D.