Kdo chce poznat okolí pisáreckého parku u Anthroposu zábavnou formou, může vyrazit. Foto: Pocket Media / Monika Hlaváčová

Březen – za kamna vlezem? Máme pro vás lepší návrh: Obujte si turistické boty a přivítejte příchod jara! Kávéeska pro vás připravila nenáročnou odpolední vycházkovou trasu podle mapky pro velké i malé. 

Vzhledem k okolnostem není reálná plánovaná dílnička pro děti ani opékání buřtíků, jarní vycházka ale ano. V půlce března bude na webu k dispozici PDF s vycházkovou trasou s úkoly, stačí si ji vytisknout nebo jen stáhnout do mobilu. Kdo chce poznat okolí pisáreckého parku u Anthroposu zábavnou formou, může vyrazit. Můžete se také zapojit do společenské poznávací hry Brněnské pověsti off-line. Projdete se centrem města, kde na vás bude čekat osm atraktivních míst spojených s nějakou pověstí či zajímavostí. Pro jednotlivce, rodiny s dětmi i seniory jsou během nenáročné trasy připraveny jednoduché úkoly, které nevyžadují použití mobilního telefonu ani připojení k internetu.

Kávéeska

Převzato z časopisu KAM v Brně shop.pocketmedia.cz/predplatne

Jezděte po Brně zadarmo s Nextbike!

Nextbike je největší provider bikesharingu v České republice, svou službu nabízí už v devatenácti městech a v ulicích má přes 5 000 sdílených kol. Po Brně se navíc na téměř polovině kol místní flotily svezete 15 minut z každé jízdy zdarma.

Nakupte chytré hračky ve VIDA! e-shopu

Chemická laboratoř, výbušná věda, souprava na první experimenty, výroba slizu, stavebnice dinosauřích koster, deskové hry, tvořivé sady i hlavolamy. To vše nově najdete na e-shopu zábavního vědeckého parku VIDA!

OC FUTURUM – nový sortiment i prostory pro restart podnikání

Není pochyb, že hned jak to bude možné, vypraví se jednotlivci i rodiny za nezbytnými nákupy, které museli dlouho odkládat. Obchodní Centrum FUTURUM v jižní části Brna je na tento okamžik plně připraveno a své návštěvníky navíc přivítá v krásných, nových prostorách.

KAM na procházku? A na co si dát pozor?

Lužánky, Špilberk, psí výběhy, parky, naučné stezky… Možností, kam se přímo v Brně vypravit se čtyřnohým parťákem, je mnoho. Některá místa však mají svá specifika.

Duben, ještě tam budem?

V době, kdy píšeme tyto řádky, netušíme, jaký bude stav po víkendu, natož v dubnu. To nám v TIC BRNO ale nebrání v pilné práci, abychom byli připraveni, až dojde k rozvolnění opatření a my všichni vyběhneme ven!