Připojte se k jógovým live streamům. Foto: YOGA i-D

Odpoutej se od všedních problémů a starostí. Nadechni se a obrať pozornost k sobě. Vydechni, pohodlně se usaď a poznej, jak sladit pohyb s dechem. Zastav se, prožij pozici a najdi svůj klid a sílu. Tvoje jóga, tvoje identita. YOGA i-D.

Hatha, ashtanga, power jóga, vinyasa, yin-yang jóga, relax jóga… Studio YOGA i-D v samém srdci Brna je otevřeno od léta 2019, kdy jeho majitel Zdeněk Havlíček zrekonstruoval prostory bývalé pošty na Poštovské ulici. I v této době, kdy do studia nemůžete přijít osobně, vám místní lektoři pomohou udržovat rovnováhu vašeho těla a mysli – připojte se k on-line přenosům, které vysílají živě na facebookové stránce uvedené v patičce. Potřebujete jen kousek místa a otevřenou mysl. Zvlášť nyní, kdy jsme zavřeni ve svých domovech, je důležité najít si čas pro sebe a pracovat na zklidnění a nastolení pohody vědomí, protože pak se lépe vypořádáte se stresovými situacemi i stereotypem.

Převzato z časopisu KAM v Brně shop.pocketmedia.cz/predplatne

Běžecké kurzy a kempy

Běžecké kurzy pod vedením kvalitních trenérů za nejnižší možnou cenu, zázemí ve sportovním areálu s oválem, videoanalýza vaší techniky, testování obuvi, slevy na vybavení, to vše přímo v Brně? Projekt Vše pro běh kromě zmíněného pořádá i běžecké kempy.

Nechte si poradit s vybavením

Začínáte běhat? Přemýšlíte, jaké si pořídit boty, oblečení, doplňky, co vše vlastně k běhu potřebujete? Rozhodujícím faktorem by neměla být cena nebo vzhled, ale především kvalita, použité materiály, vhodný střih a kompatibilita s vaším typem nohy či terénem.

Závodit i pomáhat

Proč běháte právě vy? Chcete si zlepšit fyzičku, překonat lenost, vyhrát závod nebo pomoct dobré věci? Důvodů se najde spousta a každý je správný. Vyberte si ten svůj a vyběhněte na cestu.

Tři, dva, jedna… Běžíme!

Posilovny jsou střídavě otevřené a zavřené, cvičení doma před monitorem vás nebaví a chůze vám nedává zabrat tak, jak byste si představovali? Pokud se vám nechce chodit plavat do Prýglu nebo bušit na venkovních workout hřištích, zbývá vám jediné – nazout tenisky a vyběhnout do ulic.

Cvičte doma s YOGA i-D

Odpoutej se od všedních problémů a starostí. Nadechni se a obrať pozornost k sobě. Vydechni, pohodlně se usaď a poznej, jak sladit pohyb s dechem. Zastav se, prožij pozici a najdi svůj klid a sílu. Tvoje jóga, tvoje identita. YOGA i-D.