Kurz dějin umění probíhá každé druhé úterý od 18 hodin. Foto: Moravská galerie v Brně

Úterky patří dějinám umění! Celoroční cyklus přednášek pořádaných Moravskou galerií v Brně vás provede základními érami dějin umění od starověku až po současnost. Kurz je sice v současnosti plně rozjetý, nemusíte se ale bát, připojit se může kdokoliv a kdykoliv.

Kurz probíhá jednou za čtrnáct dní a je určený všem, kteří chtějí získat všeobecný přehled o dějinách umění nebo se chtějí připravit na studium dějin umění či jiných příbuzných oborů na vysokých školách. Co je potřeba pro přihlášení? Na každou z přednášek je potřeba si zakoupit vstupenku a mít funkční internetové připojen, protože probíhají on-line na YouTube kanálu. Obsah jednotlivých přednášek najdete v události na Facebooku Moravské galerie v Brně. A pro ty, co nestihli dřívější přednášky, vznikl reprízový čtvrtek, kdy jsou vysílány veškeré již proběhlé přednášky.

Každé druhé úterý od 18.00

ON-LINE Kurz dějin umění: Od starověku po současnost

Moravská galerie v Brně

Převzato z časopisu KAM v Brně shop.pocketmedia.cz/predplatne

Záliby dělají člověka

Každý člověk by měl mít pět koníčků. První, který vám vydělá peníze, druhý, který vás udrží ve formě, třetí, který podpoří vaši kreativitu, čtvrtý, kterým se budete vzdělávat, a konečně pátý, který potěší vašeho ducha. Schválně, kolik jich máte vy?

Objevte svůj tvůrčí potenciál z obýváku

Kurzy z obýváku jsou on-line i off-line lekce zaměřené na rozvoj kreativity. V nabídce platformy naleznete workshopy tvůrčího psaní, pravidelné besedy se spisovateli, pomoc a vedení pro začínající autory, praktické vyučování i individuální konzultace.

Jaro s cizími jazyky a Correctem

Jak se správně učit cizí jazyky? Jazykové centrum Correct nabízí výuku pro děti i dospělé, veřejnost i firmy, začátečníky i pokročilé. Aktuálně probíhá zápis do jarních kurzů 15 jazyků včetně češtiny pro cizince.

Devětsil v Otevřené zahradě!

Současná doba klade velké nároky na dlouhodobou psychickou odolnost a mentální zdraví každého z nás. Pokud chcete posílit svoji schopnost přijímat změny, „dobít baterky“ a uvědomit si zdroje své psychické síly a mentálního zdraví, pak přijďte v dubnu do Otevřené zahrady.

Zabavte se v kuchyni

Jak se zabavit doma a zároveň si pochutnat? Máte-li troubu a nějaké to kuchyňské vybavení, můžete spojit příjemné s užitečným a upéct či uvařit si něco dobrého. Nabídka on-line kurzů zaměřených na gastronomii roste každým dnem.