Moravskému náměstí i zatím poslední, únorové, obálce KAM v Brně vévodí socha Jošta. Foto: Pocket media/Klára Galle

Nové vydání časopisu KAM v Brně bude už za pár dní u vás, a to v tištěné i elektronické formě. Obálky magazínu, které pro nás vytváří brněnský výtvarník yvans, zachycují monumenty města – první titulka z této řady zobrazuje kontroverzní sochu Jošta.

Co naleznete v březnovém KAM v Brně? Naše redakce pokračuje v představování městských fenoménů i zajímavých osobností, těšit se tedy můžete na velký článek o bydlení v Brně, příběh funkcionalistického hotelu Avion i rozhovor s hudebním producentem a DJ Opiou.

V nových rubrikách KAM za jídlem/vzděláním/nákupy a Pohyb a relax informujeme o místech, kam si můžete zajít pro Velikonoční občerstvení, kurzech a vzdělávacích příležitostech pozvedajících vašeho ducha, tipech na zvelebení domova a poradíme jak (a s kým) doma cvičit.

Časopis KAM v Brně si můžete objednat přímo do své schránky a být tak u všech zajímavostí každý měsíc jako první.

Chcete být součástí KAM v Brně? V březnovém vydání máme poslední místa pro představení vás či vašeho projektu/služby. Napište nám na obchod@pocketmedia.cz

Poznej brněnské pověsti off-line!

Kávéeska, kulturní organizace městské části Brno-střed, připravuje na únor venkovní společensko-poznávací hru zaměřenou na tradiční i netradiční brněnské pověsti. Provede účastníky místy v centru Brna spjatými s tajemnými příběhy a legendami.

Výprava na záhadnou planetu

Nenechte si ujít jedinečnou cestu na vesmírnou planetu. Podaří se kosmickému týmu snů objevit novou planetu? První filmovou science show s názvem Teleskop vytvořilo brněnské VIDA! science centrum. Snímek je vhodný pro děti od 4 let, víc si ho však užijí starší děti a zvídaví dospělí.

Naučte se učit s kurzy koučinku

Pracujete s lidmi? Chcete se stát osobním či firemním koučem? Výcviky koučinku Markéty Hamrlové s akreditací Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy a certifikací AKOR® jsou plně zaměřené na praxi – učení probíhá reálným tréninkem, nemusíte se tedy obávat zdlouhavých teoretických přednášek.

LearningHub. – originální místo, mnoho možností!

Vydejte se na dobrodružnou cestu za vlastním poznáním právě teď! LearningHub. vznikl jako platforma osobního rozvoje v roce 2020. Založila ho mezinárodně certifikovaná koučka a architektka vzdělávacích programů Hana Vykoupilová. Zajímá vás, co přesně můžete na LearningHubu najít?

Jaro s cizími jazyky a Correctem

Jak se správně učit cizí jazyky? Jazykové centrum Correct nabízí výuku pro děti i dospělé, veřejnost i firmy, začátečníky i pokročilé. Aktuálně probíhá zápis do jarních kurzů 15 jazyků včetně češtiny pro cizince.