Artovský merchandise © Kristýna Rudolfová


Na návštěvu kinosálu a zhlédnutí nových snímků na velkém plátně si sice ještě chvíli počkáme, i tak ale můžete Kino Art navštívit právě teď, a to přímo ze svých obývacích pokojů! Kino se opět připojilo k projektu Moje kino LIVE, a tak se každý večer můžete těšit na speciální on-line projekci.

Vstupenku zakoupíte na webu Artu, předprodej obvykle končí 20 minut před začátkem projekce. Link na stream vám bude zaslán e-mailem. Při nákupu vstupenky máte možnost zvolit samotnou vstupenku, případně podpořit kino vyšší částkou, a zároveň tak získat artovský merchandise. Na výběr máte ze dvou variant – K NÁROČNÉ vstupence získáte kromě filmového zážitku také batůžek s potiskem Jsem náročná nebo Jsem náročný. Na výběr je také SUPERNÁROČNÁ vstupenka, která kromě batůžku nabízí i černý plecháček s oboustranným potiskem. Více informací o programu a vstupenkách najdete na webu kina. Art už se těší na vaši návštěvu!

TIC

Převzato z časopisu KAM v Brně shop.pocketmedia.cz/predplatne

Na co se podívat v březnu?

Dochází vám nápady, na co se doma podívat? V tomto článku najdete tipy jak na novinky, tak i starší filmy od redaktora KAM Miloše Henkricha.

Brno ve filmu

Filmová kancelář Brno / Brno Film Office vznikla pod TIC BRNO v roce 2017 a od svého založení spolupracovala na více než 20 celovečerních hraných filmech, zahraničních projektech, televizních seriálech a minisériích. Na rok 2021 chystá 6 premiér.

Za filmem prostřednictvím literatury zve Miloš Henkrich

I v březnu zřejmě diváci a kina nebudou v jiném než platonickém kontaktu – přes internet on-line a na sociálních sítích. Oč důvěrnější vztah se utváří mezi publikem, monitorem a domácími audiovizuálními médii, o to víc stojí za pozornost. A protože je březen měsícem knihy, literatura se přímo nabízí být průvodcem na „dobrodružné výpravě za obrazovku“.

Kino Art je zavřené, ale nespí

Dveře Artu i sálů jsou sice pořád zavřené, v kině se nicméně stále pracuje. A to nejen na on-line projekcích či na přípravách filmových kvízů a dalšího obsahu. Tým se aktivně věnuje také podávání žádostí a grantů, i drobným úpravám zákulisí.

Co se natáčelo v Brně?

Sledujete nejnovější detektivku České televize Hlava Medúzy? A víte, že byla natáčena v Brně, stejně jako úspěšná detektivní série Labyrint nebo jeden z nejoblíbenějších seriálů Četnické humoresky? Filmy a seriály natáčené v Brně a jeho okolí mapuje filmový okruh na GOtoBRNO.cz.