Pronajměte si celé kluziště jen pro sebe. Foto: Kluziště Lesná

Led, který nestudí a při pádu méně bolí. Tak na svém webu popisuje umělé Kluziště Lesná Středisko volného času Lužánky, které jej provozuje. Kluziště nabízí dvě bruslicí plochy, jež si můžete pronajmout celé pro sebe, a užít si tak zimní radovánky dosyta. Bruslařská sezona zde potrvá až do 31. března.

Ekologické kluziště, které má minimální údržbu, dlouhou životnost a nulovou spotřebu elektrické energie a vody, letos zahájilo svou čtvrtou sezonu. Oproti minulému roku je však bruslicí plocha větší, a navíc přibylo druhé menší kluziště pro bruslaře začátečníky. V provozu zůstává půjčovna bruslí, zájemci si také mohou zdarma zapůjčit hokejky, hrazdy nebo pomůcky na bruslení. Kluziště funguje i v protiepidemickém systému 5. Je však potřeba dodržovat daná hygienická opatření a bruslicí plochu si rezervovat. Doporučujeme sledovat webové stránky kluziště, kde jsou informace průběžně aktualizovány.

Kluziště Lesná

Milénova 14, Brno

Převzato z časopisu KAM v Brně shop.pocketmedia.cz/predplatne

Jezděte po Brně zadarmo s Nextbike!

Nextbike je největší provider bikesharingu v České republice, svou službu nabízí už v devatenácti městech a v ulicích má přes 5 000 sdílených kol. Po Brně se navíc na téměř polovině kol místní flotily svezete 15 minut z každé jízdy zdarma.

Nakupte chytré hračky ve VIDA! e-shopu

Chemická laboratoř, výbušná věda, souprava na první experimenty, výroba slizu, stavebnice dinosauřích koster, deskové hry, tvořivé sady i hlavolamy. To vše nově najdete na e-shopu zábavního vědeckého parku VIDA!

OC FUTURUM – nový sortiment i prostory pro restart podnikání

Není pochyb, že hned jak to bude možné, vypraví se jednotlivci i rodiny za nezbytnými nákupy, které museli dlouho odkládat. Obchodní Centrum FUTURUM v jižní části Brna je na tento okamžik plně připraveno a své návštěvníky navíc přivítá v krásných, nových prostorách.

KAM na procházku? A na co si dát pozor?

Lužánky, Špilberk, psí výběhy, parky, naučné stezky… Možností, kam se přímo v Brně vypravit se čtyřnohým parťákem, je mnoho. Některá místa však mají svá specifika.

Duben, ještě tam budem?

V době, kdy píšeme tyto řádky, netušíme, jaký bude stav po víkendu, natož v dubnu. To nám v TIC BRNO ale nebrání v pilné práci, abychom byli připraveni, až dojde k rozvolnění opatření a my všichni vyběhneme ven!