V nabídce je více než obřad: je libo letní slavnostní oběd pro menší společnost přímo v letohrádku, přejete si červený koberec, houslové kvarteto, fotografa? Foto: Letohrádek Mitrovských

Letohrádek Mitrovských v Brně, naproti výstavišti, je bělostná stavba s atraktivními interiéry, obklopená příjemným parkem. Výhodou je nejen blízkost centra města, ale v dnešní době i nezbytná možnost parkování a zároveň snadná dostupnost městskou dopravou. 

Pokud hledáte specialisty na svatební obřady, bude letohrádek skvělou volbou. Pro svatební obřad jsou připraveny dva sály a venkovní terasa. Ústřední Freskový sál s dvě stě let starou unikátní výmalbou dodá vašemu obřadu romantický nádech. Vejde se sem až 100 osob. Sousední Zlatý salonek s velkými pozlacenými zrcadly je určen pro malé svatby do 40 hostů. Pokud máte větší rodinu nebo pokud si přejete obřad pod širým nebem, bude jasnou volbou terasa. Nemusíte se však obávat deštivého počasí – pro tento případ je vždy k dispozici náhradní vnitřní prostor. U všech variant je garantovaná hodina nerušeného strávení obřadu včetně gratulací a času na fotografování.

Letohrádek Mitrovských

Veletržní 19, Brno

Převzato z časopisu KAM v Brně shop.pocketmedia.cz/predplatne

Kunštátsko a Bílovicko. Krajiny protkané poezií

Každý máme svá rodná města nebo vesnice, ke kterým si vytváříme osobitý vztah. V dnešním tak rychle se měnícím a informacemi nabitém světě někteří usilovně, jiní systematicky a další intuitivně hledáme a navštěvujeme krajiny odpočinku a relaxace. Potřebujeme místa, kde obnovujeme naše zdraví a životní síly.

Podcasty Z.BESEDY

Už brzy se můžete těšit na ty nejvymazlenější podcasty Znojemské Besedy. Z.BESEDY – právě takový název nový podcast dostal. Čeká vás půlhodinka povídání se zajímavými hosty.

Naučná stezka Járy Cimrmana

Příznivci českého všeuměla, neznámého génia Járy Cimrmana zbystří! Lomnicí u Tišnova totiž vede naučná stezka, po které se můžete projít (nebo plahočit) až k hájence pod vrchol Sýkoře. Trasa je dlouhá asi 5 kilometrů a má několik zastavení, kterým se tady říká tzv. plahočiny.

Umělecká litina – černé skvosty v blanenských ulicích

Vydejte se do Blanska po stopách dávné slávy umělecké litiny. Její rozvoj byl spjat zejména s osobnostmi Huga Františka Salma a Karla barona z Reichenbachu v počátku 19. století. Stopy, které zanechali oni i jejich pokračovatelé, jsou po téměř dvou staletích patrné.

Lušticí hledačka v Mikulově

Zábavná procházka s úkoly pro děti vede přes centrum Mikulova až na Svatý kopeček. Na výlet můžete vyrazit, kdykoliv se vám zachce, stačí se zaregistrovat na webu uvedeném v patičce. Na e-mail poté dostanete dokument s mapou, základními informacemi a především pracovní listy s křížovkami a úkoly.