Koučink v podání Markéty Hamrlové zaujme individuálním přístupem – nechte se provést komplexními technikami osobního rozvoje. Foto: Markéta Hamrlová

Pracujete s lidmi? Chcete se stát osobním či firemním koučem? Výcviky koučinku Markéty Hamrlové s akreditací Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy a certifikací AKOR® jsou plně zaměřené na praxi – učení probíhá reálným tréninkem, nemusíte se tedy obávat zdlouhavých teoretických přednášek. 

Co se naučíte?

Vybrat si můžete hned z několika koučovacích výcviků. Pomohou vám osvojit si velké množství metod a postupů fungujících v praxi při kontaktu a práci s lidmi. Pokud již v tomto ohledu máte své zkušenosti, díky kurzům je můžete rozšířit a zdokonalit. V nabídce Markéty Hamrlové je i komplexní vzdělávací program NLP kouč – ten zahrnuje to nejlepší a nejúčinnější ze současné NLP, NEW CODE NLP, a koučovací metodiky. Jde o užitečné techniky vycházející z aktuálních trendů neurolingvistického programování. V České republice je ovládá málokdo, jejich znalost se tedy může stát vaší konkurenční výhodou. Vyučované metody jsou vybrané podle toho, co klienti v praxi skutečně řeší například antistresový trénink, techniky pro eliminaci strachu nebo metodika zjišťování talentu.

Garance spokojenosti

Výhodou výcviků je skvělá dostupnost – konají se v samotném centru Brna na adrese Slovákova 11, pouhých 6 minut MHD nebo 12 minut pěšky od hlavního nádraží. V blízkosti se nachází několik parkovišť, na kurzech vás čeká velmi dobré zázemí včetně občerstvení. Cílem pořadatelů výcviku je, abyste se na něj mohli těšit a dlouho na něj vzpomínali – postarají se tak o vás s mimořádnou pečlivostí. Domů si odnesete nadstandardně velké množství studijních materiálů a dokumentů využitelných v praxi. Po ukončení výcviku jsou jeho absolventi nadále podporováni. Bonusem je garance vaší 100% spokojenosti s kurzy – nebudete-li s nimi spokojeni, dostanete své peníze zpátky.

Výcviky koučinku s certifikací AKOR® Markéty Hamrlové

Převzato z časopisu KAM v Brně shop.pocketmedia.cz/predplatne

Záliby dělají člověka

Každý člověk by měl mít pět koníčků. První, který vám vydělá peníze, druhý, který vás udrží ve formě, třetí, který podpoří vaši kreativitu, čtvrtý, kterým se budete vzdělávat, a konečně pátý, který potěší vašeho ducha. Schválně, kolik jich máte vy?

Objevte svůj tvůrčí potenciál z obýváku

Kurzy z obýváku jsou on-line i off-line lekce zaměřené na rozvoj kreativity. V nabídce platformy naleznete workshopy tvůrčího psaní, pravidelné besedy se spisovateli, pomoc a vedení pro začínající autory, praktické vyučování i individuální konzultace.

Jaro s cizími jazyky a Correctem

Jak se správně učit cizí jazyky? Jazykové centrum Correct nabízí výuku pro děti i dospělé, veřejnost i firmy, začátečníky i pokročilé. Aktuálně probíhá zápis do jarních kurzů 15 jazyků včetně češtiny pro cizince.

Devětsil v Otevřené zahradě!

Současná doba klade velké nároky na dlouhodobou psychickou odolnost a mentální zdraví každého z nás. Pokud chcete posílit svoji schopnost přijímat změny, „dobít baterky“ a uvědomit si zdroje své psychické síly a mentálního zdraví, pak přijďte v dubnu do Otevřené zahrady.

Zabavte se v kuchyni

Jak se zabavit doma a zároveň si pochutnat? Máte-li troubu a nějaké to kuchyňské vybavení, můžete spojit příjemné s užitečným a upéct či uvařit si něco dobrého. Nabídka on-line kurzů zaměřených na gastronomii roste každým dnem.