Vykročte na svoji dobrodružnou výpravu za poznáním právě teď, vybavte se tak na dny příští a dobře se bavte! Foto: Hana Vykoupilová

Vydejte se na dobrodružnou cestu za vlastním poznáním právě teď! LearningHub. vznikl jako platforma osobního rozvoje v roce 2020. Založila ho mezinárodně certifikovaná koučka a architektka vzdělávacích programů Hana Vykoupilová. Zajímá vás, co přesně můžete na LearningHubu najít? 

Jsou to on-line kurzy zaměřené na zvládání změn, na umění ptát se a na vnitřní motivaci. Jedná se o témata, která dnes řeší každý z nás. Jak se popasovat se změnou, na kterou máme pramalý vliv? Jak si udržet svoji vnitřní motivaci pro to, co děláme? Jak posílit motivaci svých dětí, které sedí každé dopoledne před monitorem? 

Objevte svých devět sil

Na LearningHubu můžete najít také originální program zvládání stresu a dlouhodobé psychické odolnosti Devětsil. Psychická odolnost je naprosto klíčovou výbavou pro každý den a vy máte možnost vybrat si některý z on-line workshopů či kurzů celého unikátního programu. Objevíte svých devět sil, které vám pomohou v každodenním životě. Ať už se jedná o paralelní práci na home office a práci učitele v domácí on-line škole, o těžkosti spojené se zavřením vlastní provozovny nebo o cokoliv dalšího.

Soft skills pro děti

LearningHub. obsahuje také možnost nahlédnout pod pokličku připravované knihy pracovně nazvané Soft skills pro děti, a nejen pro ně. Kniha vyjde v září 2021 a pomůže všem, kteří chtějí vybavit svoje děti základními životními dovednostmi pro spokojený a naplněný život. 

Velkou přidanou hodnotou LearningHubu, která ho odlišuje od jiných platforem, je skutečnost, že si na něm můžete dohodnout také on-line schůzku s koučem nebo mentorem. Koučink i mentorink jsou skvělé metody, protože účinně otevírají potenciál a poklady, které v sobě máte a pomáhají rychlému přenosu zkušeností do praxe.

LearningHub.

Převzato z časopisu KAM v Brně shop.pocketmedia.cz/predplatne

Záliby dělají člověka

Každý člověk by měl mít pět koníčků. První, který vám vydělá peníze, druhý, který vás udrží ve formě, třetí, který podpoří vaši kreativitu, čtvrtý, kterým se budete vzdělávat, a konečně pátý, který potěší vašeho ducha. Schválně, kolik jich máte vy?

Objevte svůj tvůrčí potenciál z obýváku

Kurzy z obýváku jsou on-line i off-line lekce zaměřené na rozvoj kreativity. V nabídce platformy naleznete workshopy tvůrčího psaní, pravidelné besedy se spisovateli, pomoc a vedení pro začínající autory, praktické vyučování i individuální konzultace.

Jaro s cizími jazyky a Correctem

Jak se správně učit cizí jazyky? Jazykové centrum Correct nabízí výuku pro děti i dospělé, veřejnost i firmy, začátečníky i pokročilé. Aktuálně probíhá zápis do jarních kurzů 15 jazyků včetně češtiny pro cizince.

Devětsil v Otevřené zahradě!

Současná doba klade velké nároky na dlouhodobou psychickou odolnost a mentální zdraví každého z nás. Pokud chcete posílit svoji schopnost přijímat změny, „dobít baterky“ a uvědomit si zdroje své psychické síly a mentálního zdraví, pak přijďte v dubnu do Otevřené zahrady.

Zabavte se v kuchyni

Jak se zabavit doma a zároveň si pochutnat? Máte-li troubu a nějaké to kuchyňské vybavení, můžete spojit příjemné s užitečným a upéct či uvařit si něco dobrého. Nabídka on-line kurzů zaměřených na gastronomii roste každým dnem.