Lektoři Jazykového centra Correct se těší, až se s vámi na jaře zase potkají v lavicích. Foto: Jazykové centrum Correct

Jak se správně učit cizí jazyky? Jazykové centrum Correct nabízí výuku pro děti i dospělé, veřejnost i firmy, začátečníky i pokročilé. Aktuálně probíhá zápis do jarních kurzů 15 jazyků včetně češtiny pro cizince.

Docházkové kurzy probíhají od poloviny podzimu v on-line prostředí, což lektorům Correctu umožnilo nabízet i výuku méně tradičních jazyků pro studenty z celé republiky. Můžete se tak začít učit třeba arabštinu nebo čínštinu. On-line prostředí si chválí i rodiče kurzů angličtiny pro děti, které v Correctu vedou výhradně rodilí mluvčí. Kurzy češtiny pak slouží jak cizincům, tak v rámci cyklu Čeština pro Čechy i domácím, kteří se chtějí ve svém rodném jazyce zdokonalit. 

Díky blogu jazykového centra si ke studiu cizích řečí můžete načíst i mnoho užitečných tipů, např. kde sledovat ruské seriály, co poslouchat pro lepší francouzštinu a další. V jarní nabídce Correctu naleznete prezenční i on-line vyučování, ať tedy bude epidemiologická situace jakákoli, nic nebrání vašemu dalšímu vzdělávání.

Jazykové centrum Correct

Kozí 2, Brno

Převzato z časopisu KAM v Brně → shop.pocketmedia.cz/predplatne

Židovská čtvrť v Boskovicích

Židovská čtvrť v Boskovicích se rozkládá v jižní části města, a patří mezi nejzachovalejší židovské památky u nás. Dodnes se pyšní původními židovskými domy, synagogou, lázní mikve nebo hřbitovem.

Za architekturou a vínem do Petrova

Nejen milovníci vína ocení výlet do obce Petrov na Hodonínsku. Mezi zdejší chloubu patří soubor vinných sklepů Plže. Celý areál tvoří asi 80 staveb, které představují lidovou architekturu Moravského Slovácka.

Vypravte se za Maršovskými vodopády

Kdo si chce odpočinout od ruchu velkoměsta a užít si trochu klidu v přírodě, neměl by si nechat ujít výlet k Maršovským vodopádům. Nachází se uprostřed lesů v blízkosti obce Maršov u Veverské Bítýšky.

Archeologie pod širým nebem

Po měsících práce z domu, vyučování na dálku se jistě budete chtít zvednout od obrazovek počítačů. Na řadu přicházejí muzea pod širým nebem a nejrůznější naučné stezky. Třeba ty představující nejstarší historii jižní Moravy.

Objevte vinici Šobes na Znojemsku

Až se i ve vás probudí duch turisty s chutí poznat dosud nepoznané, vyrazte na Šobes. Unikátní vinice, která patří k nejstarším v Evropě a má našlápnuto zařadit se na Seznam světového kulturního a přírodního dědictví UNESCO, se nachází v Národním parku Podyjí nedaleko obce Hnanice.