Realistický dojem z používání kokpitu doplňuje výhled zajištěný projekcí na tři plátna, se zorným úhlem téměř 180°. Foto: AirWine

Vzneste se za vínem do oblak. Tedy… téměř. Kombinace vinného sklípku a leteckého simulátoru v Němčičkách nese název AirWine a najdete tu kromě velkého výběru kvalitních vín i věrnou kopii skutečného kokpitu nejúspěšnějšího letadla Boeing 737NG. Letecké programy s degustací potěší každého, kdo je v srdci pilotem. I když o tom třeba ještě neví.

Rodinné vinařství, světová letiště

Dominik Vahala, pilot a letecký nadšenec, se rozhodl dopřát zážitek z řízení Boeingu 737 každému, kdo o něj má zájem. Nemusíte kvůli tomu vystudovat školu, dokonce ani složit zkoušky. Stačí se objednat a přijet do AirWine v Němčičkách u Brna, kde Vahala sestavil jeho kokpit coby věrný simulátor. Realistický dojem z používání kokpitu doplňuje výhled se zorným úhlem téměř 180°, zajištěný projekcí na tři plátna. Cítíte se tak skutečně jako byste prolétali nad Brnem, Prahou, Paříží… Vyzkoušet si můžete přistání na mnoha nejznámějších světových letištích a na rozdíl od opravdového letu bude jistě zábavné i napoprvé neuspět. Simulátor je spojený se sklípkem, ve kterém ochutnáte víno z rodinného vinařství. Příjemné opojení vínem a pilotováním se tak spojí do neopakovatelného večera, na který budete ještě dlouho vzpomínat.

Sullym na zkoušku? Balíčky pro každého

V nabídce balíčků si můžete vybrat, zda vás zajímá pouze simulátor nebo chcete zážitek spojit s posezením ve sklípku či s degustací. Programy slouží úplným začátečníkům, lidem, kteří již mají s létáním nějaké zkušenosti, i těm, kdo potřebují natrénovat na pilotní zkoušky. Vybrat si můžete romantický program pro dva nebo si dopřát trochu adrenalinu a vyzkoušet si let v extrémním počasí. Je libo vysazení motoru? Rádi byste jako kapitán Sully přistáli na řece Hudson? V AirWine je možné vše. Specializované balíčky spojené s vinnou degustací (ať už řízenou či nezřízenou) jsou vhodné na narozeninové oslavy, firemní večírky i pro příjemné posezení s přáteli. Jejich součástí je i občerstvení v podobě obložených mís či teplého pokrmu, můžete si tak vybrat, jaký čas chcete zážitku věnovat a nic vám nebude chybět.

AirWine

Němčičky 285, Němčičky

 

Převzato z časopisu KAM v Brně → shop.pocketmedia.cz/predplatne